6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Hannibal" z rekordową oglądalnością. Michael Chiklis w "American Horror Story: Freak Show". "Dominion" i 2. sezon "Defiance" w czerwcu. A oprócz tego "How I Met Your Mother", "Hart of Dixie", "Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.".

1. "Hannibal" z rekordową oglądalnością. 3,65 mln/1,1 widzów obejrzało "Hannibala" w ostatni piątek. To najlepszy wynik w 2. sezonie i drugi najlepszy w historii (więcej osób widziało premierę serialu).

2. Którym bohaterem "How I Met Your Mother" jesteś? Na to pytanie odpowie BuzzFeed.

3. Michael Chiklis w "American Horror Story: Freak Show". Michael Chiklis pojawi się w 4. sezonie "American Horror Story". Zagra ojca Evana Petersa i byłego męża Kathy Bates. Na razie nie podano, kim dokładnie będą postacie, wiemy tylko, że miejscem akcji będzie "pokaz osobliwości" na Florydzie.

4. Zdjęcia z nowego odcinka "Hart of Dixie". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 3x18 - "Back in the Saddle Again".

5. "Defiance" i "Dominion" w czerwcu. Stacja SyFy podała, że 19 czerwca wróci z 2. sezonem "Defiance". Tego samego dnia będzie miała miejsce 90-minutowa premiera nowego serialu "Dominion".

6. Amy Acker jako wiolonczelistka agenta Coulsona. Amy Acker pojawi się w "Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.", oto pierwsze zdjęcie promocyjne.

REKLAMA