7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Jak poznałem waszą matkę" (Fot. CBS)

"Jak poznałem waszą matkę" (Fot. CBS)

Alternatywne zakończenie "How I Met Your Mother" na DVD. Syfy zamawia serialowe "12 małp". FXX zamawia jeszcze dwa sezony "It's Always Sunny in Philadelphia". A oprócz tego "Glee", "Penny Dreadful", "Rookie Blue".

1. Alternatywne zakończenie "How I Met Your Mother" na DVD. Do wydania "HIMYM" na DVD będzie dołączony dodatek z alternatywnym zakończeniem historii. Jeden z twórców serialu, Carter Bays, wyjaśnił na Twitterze, że nakręcono dwie wersje i ostatecznie zdecydowano się na tę, którą obejrzeliśmy. Ale ta druga też jest fajna, więc będzie można ją zobaczyć na DVD.

2. Josh Radnor pisze scenariusz filmu z akcją w Polsce. Josh Radnor, czyli Ted z "HIMYM", pisze scenariusz filmu o trójkącie miłosnym, który dziać się będzie w Polsce.

3. Syfy zamawia serialowe "12 małp". Stacja Syfy zamówiła 12-odcinkowy sezon "12 Monkeys", serialu opartego na filmie z 1995 roku. Premiera przewidziana jest na styczeń 2015.

4. FXX zamawia jeszcze dwa sezony "It's Always Sunny in Philadelphia". Stacja FXX zamówiła kolejne dwa sezony "It's Always Sunny in Philadelphia", a także nową komedię z Tracym Morganem w roli głównej.

5. Nowa data powrotu "Rookie Blue". ABC poprzestawiało letnią ramówkę, w efekcie "Rookie Blue" wróci 19 czerwca.

6. Oficjalnie: sezon "Glee" został skrócony. Oficjalnie potwierdzono to, czego już wszyscy się domyślali: 5. sezon "Glee" będzie składał się tylko z 20 odcinków.

7. Kolejne postacie z "Penny Dreadful" na plakatach. Więcej na ich temat poczytacie tutaj.