Hity tygodnia: "The Good Wife", "Community", "HIMYM", "Suburgatory", "Hannibal"

1 2 3 4 5 6 7 8

"Suburgatory" (3x09 - "The Ballad of Piggy Duckworth")

"Suburgatory" (Fot. ABC)

"Suburgatory" (Fot. ABC)


Nikodem Pankowiak: W tym odcinku poznaliśmy rodzinę Dallas i od teraz nic już nie będzie takie samo. Jeśli ktoś uważał za przesadzony styl najbardziej wytapetowanej mieszkanki Chatswin, powinien poznać jej uroczą siostrę czy nieżyjącą już matkę. Tessa oczywiście miała spore problemy z odnalezieniem się w tym świecie, ale, co zaskakujące, Dallas również wydaje się zupełnie niedopasowana do miejsca, gdzie najważniejszy jest lakier do włosów.

A w samym Chatswin George, Fred i Noah wybrali się na potrójną randkę, z której tylko jeden, ten najbardziej niepozorny, mógł wyjść zadowolony. Przy okazji Alan Tudyk udowodnił, dlaczego mamy prawo tęsknić za częstszymi występami jego postaci na ekranie. Może w 4. sezonie ktoś pójdzie po rozum do głowy i ponownie zatrudni go na stałe?

Marta Wawrzyn: Odcinek, który pokazał, że "GCB" ("Świętoszki z Dallas") to coś, co mogło wyjść świetnie, gdyby scenarzyści odważyli się pójść na całość. Kobiety z Południa to fantastyczny pomysł na ostrą komedię - i oby kiedyś taka powstała.

1 2 3 4 5 6 7 8
REKLAMA