9 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Bates Motel" (Fot. A&E)

"Bates Motel" (Fot. A&E)

"Bates Motel" z 3. sezonem. "Broadchurch" i "Breaking Bad" wśród nominowanych do nagród BAFTA. "Gra o tron" pobiła kolejny rekord. A oprócz tego "Mad Men", "Penny Dreadful", nowe zamówienia SyFy.

1. "Broadchurch" i "Breaking Bad" wśród nominowanych do nagród BAFTA. Ogłoszono nominacje do telewizyjnych nagród BAFTA. Wśród nominowanych znajdują się "Broadchurch", "The Fall", "Top of the Lake", "Borgen", "The Returned", "Breaking Bad", "House of Cards". Pełna lista pod linkiem.

2. "Bates Motel" z 3. sezonem. Stacja A&E zamówiła 3. sezon "Bates Motel", który będzie składał się z 10 odcinków.

3. "Gra o tron" pobiła kolejny rekord. Premiera 4. sezonu "Gry o tron" była najchętniej oglądanym odcinkiem serialu HBO od czasu finału "Rodziny Soprano". Odcinek zobaczyło 6,6 mln osób podczas pierwszej emisji. Dzięki "GoT" nieźle wypadł debiut "Silicon Valley" - nową komedię obejrzały 2 mln Amerykanów.

4. Frank Underwood na Żelaznym Tronie. Tak Netflix powitał powrót "Gry o tron".

5. Rekordowe finały "Shameless" i "House of Lies". 1,93 mln widzów podczas pierwszej emisji i 2,83 mln podczas całego wieczoru obejrzało tegoroczny finał "Shameless". Rekord pobił też finał "House of Lies": 731 tys. podczas pierwszej emisji i 1,4 mln razem z powtórkami.

6. SyFy zamawia nowe seriale. Stacja SyFy zamówiła seriale "Z Nation" i "Olympus". Pierwszy opowiadać będzie o apokalipsie zombie, a drugi o grupie ludzi ze starożytnej Grecji, którzy wysłali bogów na tamten świat.

7. Którą postacią z "Mad Men" jesteś? Czyli nowy test BuzzFeeda. Mnie wyszedł Roger, a Wam?

8. Czy Neil Patrick Harris zastąpi Lettermana? Pojawiły się plotki, że NPH przejmie "Late Show" po Davidzie Lettermanie. Znany z "HIMYM" aktor, który gra teraz na Broadwayu, powiedział, że w ogóle się nad tym nie zastanawiał i że jest skupiony na swojej obecnej pracy.

9. Obsada "Penny Dreadful" na zdjęciu. Zdjęcie zawdzięczamy serwisowi E! Online.

REKLAMA