Wasze hity tygodnia. Które seriale wygrały?

Hity tygodnia tym razem bez problemu wygrała "Gra o tron", za nią "Chirurdzy" i "Suits". Kitów nie ma żadnych, nawet "Glee" udało się wybronić.

1. "Gra o tron" (4x01 - "Two Swords")

123321: Spokojny początek, ale jak najbardziej ciekawy. Smoki rosną i są trudne do okiełznania, Lannisterowie mają na karku kolejnego wroga, Jaime zaczyna dostrzegać, że zmieniło się więcej niż przypuszczał, ślub tuż tuż, a Arya zaczyna wypełniać dane sobie obietnice. Nawet Jon potrafił zmienić choć na chwilę swój jedyny wyraz twarzy. Czego chcieć więcej? Jedyny minus to Daario, którego ugrzeczniona wersja razi mnie po oczach - zbyt rycerski, za mało buntowniczy.

2. "Chirurdzy" (10x19 - "I'm Winning")

Jaa: Za wspaniały humor, ukochaną, niepowtarzalną Cris i za Calzonę (chociaż uważam, że jest w decyzji o dziecku jakiś haczyk, no ale zobaczymy, co Shonda wymyśliła...).

3. "Suits" (3x16 - "No Way Out")

The K: Za to, że spokojnie zakończyli sezon, pozamykali wszystkie wątki i dali się nacieszyć wraz z bohaterami kolejnym zwycięstwem i happy endem.

4. "Shameless" (4x12 - "Lazarus")

martini: Zdecydowanie hit! Dużo dramatu, dużo rodzinnych momentów, jak zwykle Mickey moim zdaniem wygrał odcinek. Szkoda że na 5. sezon trzeba czekać rok.

5. "Chicago PD" (1x11 - "Turn Off the Light")

Ania: Uwielbiam Sophię. Odcinek bardzo dobry. Były momenty, w których się śmiałam, i były momenty poważne. Brawo.

6. "Glee" (5x15 - "Bash")

michu: Fajnie pokazane jest wdrażanie się bohaterów w dorosłe życie, ale hit przede wszystkim za "Natural Woman". Tylko niech już Santana wraca.

7. "Once Upon a Time" (3x16 - "It's Not Easy Being Green")

Abiga: Za siostrę Reginy, która wniosła tak wiele do tej produkcji. Odcinek byl jeden z najlepszych w sezonie.

REKLAMA