Hity tygodnia: "Gra o tron", "Shameless", "Veep", "Dolina Krzemowa", "Hannibal"

1 2 3 4 5 6 7

"Hannibal" (2x07 - "Yakimono")

"Hannibal" (Fot. NBC)

"Hannibal" (Fot. NBC)


Bartosz Wieremiej: Przyznaję, nie spodziewałem się tak odważnych decyzji w tym odcinku. Szczególnie gdy w poprzednim również zaserwowano nam małe trzęsienie ziemi.

Zgon Fredericka Chiltona (Raúl Esparza) ma i będzie miał ogromny wpływ na kształt serialu w następnych tygodniach czy, jeśli powstaną kolejne serie, latach – w końcu jego obecność była dość istotną częścią życia Hannibala tak w książkowym "Czerwonym smoku", jak i w "Milczeniu owiec".

Jednocześnie w samym serialu zrobienie z Fredericka kozła ofiarnego, a następnie uśmiercenie go było całkiem logicznym posunięciem i nie tylko z tego powodu "Yakimono" jest jednym z hitów tygodnia. Przez 43 minuty wydarzyło się kilka ważnych rzeczy, a i wyraźnie zaznaczono jak wielki wpływ na relacje Willa (Hugh Dancy) i Alany (Caroline Dhavernas) miały wydarzenia sprzed dwóch tygodni. Świetnie wypadli szczególnie Anna Chlumsky oraz Raúl Esparza, a powrót Grahama do regularnych odwiedzin w gabinecie Lectera (Mads Mikkelsen) zapowiada wiele ciekawych momentów w najbliższych tygodniach.

Cóż, wojna wciąż trwa.

1 2 3 4 5 6 7