7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Christina Hendricks chce tragicznego końca dla Joan. Amerykanie nazywają swoje córki "Khaleesi". Julia Louis-Dreyfus naga na okładce "Rolling Stone". A oprócz tego "24: Live Another Day", "Extant", "Chirurdzy" i lista dramatów, które nas czekają podczas May sweeps.

1. Co czeka nas w maju w serialach? Michael Ausiello podliczył, ile czeka nas w maju (w serialach amerykańskich stacji ogólnodostępnych) niespodziewanych ciąż, wesel, tragedii, rozstań, zmartwychwstań itd. Artykuł ma dwie strony, nie przegapcie malutkiego numeru 2 na dole, bo połowy się nie dowiecie!

2. Christina Hendricks chce tragicznego końca dla Joan. Aktorka uważa, że to by uczyniło jej postać jeszcze bardziej interesującą. Finałowy sezon "Mad Men" wystartował wczoraj.

3. Amerykanie nazywają swoje córki "Khaleesi". Imię to jest teraz popularniejsze niż Betsy.

4. Jeszcze jedno zdjęcie promujące "24: Live Another Day".

5. Pierwsze zdjęcia z "Extant", a na nich Halle Berry. Do obejrzenia tutaj.

6. Kolejny odcinek "Chirurgów" na zdjęciach. Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 10x20 - "Go It Alone".

7. Julia Louis-Dreyfus naga na okładce "Rolling Stone". Gwiazda "Veepa" wystąpiła na okładce "Rolling Stone" z preambułą konstytucji USA wytatuowaną na plecach i podpisem Johna Hancocka. Problem w tym, że Hancock nie podpisał konstytucji, podpisał Deklarację Niepodległości. Aktorka oczywiście zrzuciła winę za błąd na Mike'a z "Veepa".

REKLAMA