5 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Pierwsze informacje na temat finałowego sezonu "Glee". "Detektyw" najchętniej oglądanym nowym serialem HBO. A oprócz tego "Castle", "Revenge", "The Originals".

1. Co w finałowym sezonie "Glee"? Ryan Murphy zdradził na łamach TVLine, że na pewno jeszcze zobaczymy w "Glee" dzieciaki z McKinleya (Marley, Kitty itd.) i sprawdzimy, co się u nich dzieje. Na razie jednak zostaniemy w Nowym Jorku, ale to nie znaczy, że "Glee" od tej pory dziać się będzie tylko w Nowym Jorku. Murphy powiedział, że finałowy sezon "Glee" - który ma składać się z 24 odcinków - będzie mieć też wątki, które będą dziać się gdzie indziej. Wrócą dawni bohaterowie, odwiedzimy na pewno Sue i Willa. Już jest planowana wzruszająca ostatnia scena, w której zobaczymy Rachel i pana Schue. "Glee" wróci na sam koniec do korzeni. Spodziewajcie się też przeskoku czasowego pomiędzy sezonami oraz powrotów dawnych bohaterów. Wszyscy, którzy chcą wrócić, będą mile widziani. Nie wiadomo, czy przeniesiemy się jeszcze do liceum McKinleya, twórca "Glee" na razie nie chce mówić o tym, gdzie będzie dziać się 6. sezon.

2. "Detektyw" najchętniej oglądanym nowym serialem HBO. Każdy odcinek "Detektywa" oglądało średnio 11,9 mln widzów, co czyni go najchętniej oglądaną serialową premierą w historii HBO. Drugie jest "Six Feet Under", które w pierwszym roku emisji oglądało średnio 11,4 mln osób.

3. Nowy odcinek "Castle" na zdjęciach. Tutaj obejrzycie galerię zdjęć z odcinka 6x21 - "Law & Boarder".

4. Zdjęcia z dwóch kolejnych odcinków "Revenge". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 3x20 - "Revolution", a tutaj - 3x21 - "Impetus".

5. Kolejny odcinek "The Originals" na zdjęciach. Tutaj możecie obejrzeć zdjęcia z odcinka 1x20 - "A Closer Walk with Thee".

REKLAMA