7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Americans" z 3. sezonem. Dobry start "Fargo". Więcej nagości w "Orange Is the New Black". A oprócz tego "Wikingowie", "Banshee", "Parks and Recreation", "Arrow".

1. "The Americans" z 3. sezonem. Stacja FX już oficjalnie zamówiła 3. sezon "The Americans".

2. Promocje w obsadzie "Banshee". Geno Segers (serialowy lider indiańskiego gangu Chayton Littlestone) i Afton Williamson (pani prokurator Alison Medding) zostali awansowani do stałej obsady "Banshee". 3. sezon będzie miał premierę na początku 2015 roku.

3. Dobry start "Fargo". 2,65 mln widzów obejrzało premierę "Fargo" w FX, co jest całkiem niezłym wynikiem. A tutaj znajdziecie zdjęcia z drugiego odcinka serialu - "The Rooster Prince".

4. Kolejny odcinek "Arrow" na zdjęciach. Tutaj możecie obejrzeć zdjęcia z odcinka 2x20 - "Seeing Red".

5. Więcej nagości w "Orange Is the New Black". Jenji Kohan zapowiedziała, że w 2. sezonie "Orange Is the New Black" będzie więcej nagości - i zobaczymy nie tylko nagie panie, ale też mężczyzn. Twórczyni serialu poskarżyła się też, że czasem trudno jest przekonać aktorów, żeby się rozebrali.

6. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Parks and Recreation". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 6x21 - "Moving Up".

7. Kolekcjonerski polski plakat "Wikingów". Autorem jest Grzegorz Rosiński, rysownik komiksów, twórca "Thorgala". "Wikingowie" wracają z 2. sezonem na antenę polskiego History 22 kwietnia.

REKLAMA