7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Gwen Stefani prawdopodobnie dołączy do "The Voice". G.R.R. Martin publikuje kolejny fragment nowej książki i rysunek dorosłego smoka. BuzzFeed przypomina, co wydarzyło się w finale 1. sezonu "Orphan Black". A oprócz tego "Nashville", "Mad Men", "Skandal".

1. Gwen Stefani dołączy do "The Voice"? Wokalistka No Doubt prowadzi już negocjacje. Jeśli wszystko pójdzie tak jak trzeba, zobaczymy ją w 7. sezonie zamiast Christiny Aguilery.

2. Michelle Obama w "Nashville". Amerykańska pierwsza dama pojawi się w "Nashville" w odcinku z 7 maja. Rayna zorganizuje w nim koncert charytatywny.

3. Tak wygląda dorosły smok z "Gry o tron". G.R.R. Martin zaprezentował kolejny fragment swojej nowej książki razem z rysunkiem dorosłego smoka.

4. Wszystko, czego nie pamiętacie z finału "Orphan Black". Już dziś wraca "Orphan Black", więc BuzzFeed przypomina dość dokładnie, co się wydarzyło w finale 1. sezonu.

5. "Mad Men" zyskuje dzięki nagrywarkom. Widownia premiery 7. sezonu "Mad Men" wzrosła o 75% dzięki nagrywarkom. Oznacza to, że odcinek widziało 3,7 mln Amerykanów. Tymczasem tutaj znajdziecie zdjęcia z kolejnego odcinka: 7x02 - "A Day's Work".

6. Zdjęcia z kolejnego odcinka "The Americans". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 2x09 - "Martial Eagle".

7. Wysoka widownia "Skandalu". "Skandal" zakończył sezon ze świetną oglądalnością (10,57/3,4). Wzrosty w finale zanotowały też "Community" i "Parenthood". Ze słabą oglądalnością skończyło 1. sezon "The Crazy Ones", co prawdopodobnie oznacza koniec tego serialu.

REKLAMA