11 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Silicon Valley" (Fot. HBO)

"Silicon Valley" (Fot. HBO)

"Veep" i "Silicon Valley" z kolejnymi sezonami. Finałowy sezon "Newsroomu" będzie mieć tylko sześć odcinków. Laura Prepon wróci na stałe do "Orange Is the New Black". A oprócz tego "Gra o tron", "Crossbones", "Penny Dreadful", "Glee".

1. "Veep" i "Silicon Valley" z kolejnymi sezonami. HBO zamówiło 4. sezon "Veepa" i 2. sezon "Silicon Valley".

2. Finałowy sezon "Newsroomu" będzie mieć tylko sześć odcinków. Olivia Munn powiedziała w rozmowie z Colliderem, że 3. sezon "Newsroomu" będzie liczył tylko sześć odcinków. Początkowo zamówiono ich dziesięć, ale Aaron Sorkin zdecydował, że wystarczy mu sześć, aby zakończyć całą historię.

3. Mnóstwo rzeczy, których nie wiedzieliście o "Grze o tron". BuzzFeed znalazł 49 rzeczy, których (prawdopodobnie) nie wiedzieliście o "Grze o tron".

4. Spoilerowe zdjęcia z 4. sezonu "Dziewczyn". Jeśli jesteście ciekawi, co się będzie działo u Hannah w 4. sezonie, zajrzyjcie tutaj. Uwaga na dość duży spoiler.

5. Powrót "Rookie Blue" na zdjęciach. Tutaj możecie obejrzeć zdjęcia z odcinka 5x01 - "Blink".

6. Zdjęcia z kolejnych odcinków "Orphan Black". Kilka fotek z trzech kolejnych odcinków "Orphan Black" zobaczycie tutaj.

7. Zdjęcia obsady "Crossbones". Całą galerię znajdziecie tutaj.

8. Laura Prepon wróci do "Orange Is the New Black". Jeśli powstanie 3. sezon "Orange Is the New Black", Laura Prepon będzie w nim w stałej obsadzie. Aktorka zagrała tylko w czterech odcinkach 2. sezonu, ale to nie znaczy, że opuściła serial.

9. Piosenki z kolejnego odcinka "Glee". Tutaj posłuchacie utworów z odcinka 5x17.

10. Solidny start "Salem". 1,5 mln widzów obejrzało pilota "Salem", co jest całkiem niezłym wynikiem stacji WGN America.

11. Zdjęcia z pilota "Penny Dreadful". Znajdziecie je tutaj.

REKLAMA