7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Newsroom" (Fot. HBO)

"Newsroom" (Fot. HBO)

Aaron Sorkin przeprasza za "Newsroom". Nestor Carbonell pojawi się w "The Good Wife". "Community" znów walczy o przetrwanie. A oprócz tego "Glee", "Crossbones", "Rectify".

1. Aaron Sorkin przeprasza za "Newsroom". Aaron Sorkin przeprosił dziennikarzy i wyjaśnił, że nie chciał wcale ich pouczać w "Newsroomie", jak mają wykonywać swój zawód. To jego zdaniem straszne nieporozumienie.

2. Nestor Carbonell w "The Good Wife". Znany z "Lost" Nestor Carbonell pojawi się w "The Good Wife" w odcinku z 4 maja. Zagra czarującego przedsiębiorcę, na którego zwróci uwagę Alicia. Czy to znaczy, że Alicia zacznie umawiać się z facetami? Tego oczywiście nie wiemy.

3. Zdjęcia z powrotu "Rectify". Znajdziecie je w EW.

4. Mitch Hurwitz podpisał umowę z Netfliksem. Mitch Hurwitz ("Arrested Development") podpisał umowę z Netfliksem, w ramach której stworzy nowy serial. Są też prowadzone rozmowy na temat kolejnego sezonu "Arrested Development".

5. Zdjęcia z nowego odcinka "Glee". Tutaj znajdziecie kilka zdjęć z odcinka 5x19 - "Old Dog, New Tricks".

6. Pilot "Crossbones" na zdjęciach. Pełną galerię obejrzycie tutaj.

7. #Sixseasonsandamovie na Twitterze. "Community" znów walczy o życie - i czyni to przy pomocy serii plakatów, które aktorzy z serialu wrzucili na Twitter.