10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Daty powrotów seriali USA Network. Meg Ryan narratorką w "How I Met Your Dad". Charlize Theron i Andy Samberg gospodarzami "Saturday Night Live". A oprócz tego "Kości", "Chirurdzy", "Community", "Wikingowie", "Żona idealna".

1. Daty powrotów seriali USA Network. USA Network ogłosiło daty letnich powrotów. I tak, 10 czerwca wraca "Royal Pains", 11 czerwca "Suits" i "Graceland", a 24 czerwca - "Covert Affairs". 17 lipca spodziewajcie się dwóch serialowych nowości: "Rush" i "Satisfaction".

2. Finał "Kości" przesunięty. FOX przesunął finał sezonu "Kości" na 19 maja.

3. Meg Ryan narratorką w "How I Met Your Dad". Meg Ryan będzie głosem głównej bohaterki z przyszłości w "How I Met Your Dad", spin-offie "How I Met Your Mother".

4. Co w tym roku w finale "Chirurgów"? Zdjęcia i spoilery dotyczące odcinka "Fear (of the Unknown)" znajdziecie tutaj.

5. Plakat "Community" z Donaldem Gloverem. Troy pływa po dalekich morzach, ale i tak dostał własny plakat z serii #sixseasonsandamovie.

6. Zdjęcia z kolejnych odcinków "Wikingów". Mnóstwo zdjęć z odcinków 2x09 i 2x10 obejrzycie tutaj.

7. Charlize Theron i Andy Samberg gospodarzami "Saturday Night Live". Dwa ostatnie odcinki "SNL" w tym sezonie poprowadzą Charlize Theron i Andy Samberg. Gośćmi muzycznymi będą kolejno The Black Keys i St. Vincent.

8. "In the Flesh" wraca w maju. 2. sezon "In the Flesh" startuje w BBC Three 4 maja.

9. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Devious Maids". Tutaj zobaczycie zdjęcia z odcinka 2x02 - "The Dark at the Top of the Stairs".

10. Kolejny odcinek "The Good Wife" na zdjęciach. Zdjęcia z odcinka 5x21 - "What Love Means" zobaczycie tutaj.

REKLAMA