Natalie Dormer o kulisach wesela w "Grze o tron"

"Late Night" (Fot. NBC)

"Late Night" (Fot. NBC)

Natalie Dormer pojawiła się w "Late Night" u Seth Meyers". Opowiedziała o kulisach wesela Joffreya i zaprezentowała swoją fryzurę z "The Hunger Games".

Natalie Dormer pojawi się w "The Hunger Games: Mockingjay" w roli Cressidy i z tej okazji nosi bardzo specyficzną fryzurę. Tak, to się jeszcze nie zmieniło. Aktorka pojawiła się właśnie u Setha Meyersa i wyglądała jak prawdziwy badass, ale zachowywała się przy tym jak zwykła, sympatyczna dziewczyna. Pozwoliła nawet Sethowi dotknąć swojej głowy!

Natalie opowiadała o kulisach odcinka weselnego w "Grze o tron". Zdradziła, że było to nietypowe doświadczenie, bo przez tydzień wszyscy byli zgromadzeni w jednym miejscu, co do tej pory praktycznie się nie zdarzało. "Dużo graliśmy w Scrabble na iPadach" - oznajmiła aktorka gospodarzowi programu, który trochę inaczej wyobrażał sobie kulisy "Gry o tron".

Seth Meyers zauważył, że serialowa Margaery różni się od książkowej, jest jeszcze bardziej fascynująca i złożona. Natalie przyznała, że nie czytała książek, ale od początku założenie było takie, że jej postać będzie się nieco różnić od pierwowzoru.