10 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Killing" wraca w sierpniu, a "Longmire" w czerwcu. Seth Meyers poprowadzi galę rozdania Emmy. Aktorzy z "Gry o tron" przyjeżdżają do Polski. A oprócz tego "Hannibal", "Mad Men", "The Americans", "Fargo".

1. "Longmire" wraca w czerwcu. 2 czerwca z 3. sezonem wróci "Longmire".

2. "The Killing" wraca 1 sierpnia. Netflix ogłosił, że 1 sierpnia będzie można zobaczyć finałowy sezon "The Killing", składający się z 6 odcinków.

3. Aktorzy z "Gry o tron" w Polsce. W przyszłym tygodniu do Polski przyjeżdżają John Bradley, serialowy Samwell Tarly, oraz Daniel Portman, występujący w roli Podricka Payne'a. Aktorzy wezmą udział w specjalnym pokazie "Gry o tron", który odbędzie się w poniedziałek 28 kwietnia w Multikinie w Złotych Tarasach. Zaproszenia na pokaz możecie wygrać w konkursach organizowanych na fanpage'ach "Gry o tron" i HBO Polska.

4. Seth Meyers poprowadzi galę rozdania Emmy. W tym roku nagrody Emmy zostaną rozdane w poniedziałek 25 sierpnia, a galę poprowadzi Seth Meyers.

5. Helena Mattsson w "Kochankach". W 2. sezonie "Mistresses" pojawi się Helena Mattsson w roli pięknej europejskiej supermodelki.

6. Finał "Nashville" na zdjęciach. Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 2x22 - "On the Other Hand", czyli tegorocznego finału sezonu "Nashville".

7. Zdjęcia z kolejnego odcinka "The Americans". Tutaj możecie obejrzeć zdjęcia z odcinka 2x10 - "Yousaf".

8. Kolejny odcinek "Fargo" na zdjęciach. Tutaj zobaczycie zdjęcia z odcinka 1x03 - "A Muddy Road".

9. I jeszcze zdjęcia z "Mad Men". Tutaj obejrzycie zdjęcia z odcinka 7x03 - "Field Trip".

10. Michael Pitt jako Mason Verger w "Hannibalu".

REKLAMA