Neil Patrick Harris broni finału "HIMYM" [wideo]

"Late Show"

"Late Show"

Na kanapie u Lettermana pojawił się Neil Patrick Harris. Aktor bronił finału "Jak poznałem waszą matkę". Uwaga na spoilery z tego finału.

Finał "How I Met Your Mother" wkurzył wielu fanów, którzy liczyli na szczęśliwe zakończenie i dla Barneya i Robin, i dla Teda z Matką. Nic nie potoczyło się tak, jak miało się potoczyć, a dodatkowo widzowie nie rozumieli, czemu spędziliśmy cały sezon na weselu osób, których związek przetrwał potem zaledwie parę lat.

"To niekoniecznie było szczęśliwe zakończenie, którego ludzie się spodziewali. Ale Carter i Craig, twórcy i producenci wykonawczy serialu, od lat wiedzieli, że takie będzie zakończenie i cały czas szli w tym kierunku. I ja byłem wielkim zwolennikiem i fanem takiego zakończenia" - mówił Neil Patrick Harris u Lettermana.

"Ludzie nie zawsze z wiekiem dorastają. Są osoby, które chcesz widzieć, jak angażują się w stały związek, ustatkowują się i uczą się na błędach. I chcesz, żeby Barney był facetem, którego możesz przyprowadzić do domu przestawić mamie. Ale Barney to facet, który chce przelecieć twoją mamę" - tłumaczył aktor.