Hity tygodnia: "Parks and Recreation", "Fargo", "Wikingowie", "Orphan Black"

1 2 3 4 5 6

"Parks and Recreation" (6x21-22 - "Moving Up")


Nikodem Pankowiak: To było wspaniałe zakończenie przeciętnego sezonu. Zorganizowany przez Leslie festiwal okazał się wielkim sukcesem, ale chyba nikt nie spodziewał się, że mogłoby być inaczej. Można było poczuć ten wspaniały klimat Pawnee i poprzednich sezonów "Parków".

Nie zabrakło okazji do śmiechu - od spotkania Leslie z Michelle Obamą, przez Andy’ego z deskorolką, hologram Li'l Sebastiana, kończąc na gościnnym występie Jona Hamma. Nie wymieniam tu oczywiście wszystkich scen, było tego dużo, dużo więcej. Fajnie było móc zobaczyć kilka znanych nam już dobrze postaci – pojawiła się Diane, Tammy numer 2, Jean-Ralphio i reszta jego pokręconej rodziny.

Tak, to był naprawdę godny finał, który przywrócił mi wiarę w ten serial. Wierzę, że trzyletni przeskok w czasie wyjdzie mu tylko na dobre.

Marta Wawrzyn: Oczywiście, że wyjdzie mu na dobre, bo głównym problemem 6. sezonu "Parków" był brak jakichkolwiek interesujących wydarzeń w życiu głównych bohaterów. U żadnego z tych cudownych oryginałów wiele się nie działo, a my jesteśmy jednak przyzwyczajeni do pewnych przełomów w ich życiu. Stąd też jestem zachwycona finałowym twistem i już się nie mogę doczekać podróży w przyszłość do roku 2017 z bohaterami serialu NBC.

Sam finał był odcinkiem cudownym, który udowodnił, że serialowe życie rzeczywiście bywa pełne miłości, gofrów i możliwości - i bohaterowie "Parków" mogą to wszystko mieć. A my razem z nimi.

1 2 3 4 5 6
REKLAMA