8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Homeland" (Fot. Showtime)

"Homeland" (Fot. Showtime)

Nie będzie 3. sezonu "Homeland" w TVP. FOX kasuje "Almost Human". Powstanie amerykańska wersja "Les Revenants". A oprócz tego "Glee", "The Comeback", "The Leftovers", "The Voice".

1. Nie będzie 3. sezonu "Homeland" w TVP. Prezes Telewiji Polskiej, Juliusz Braun, powiedział w rozmowie z "Gazetą Wyborczą", że stacja rezygnuje z "Homeland", bo serial miał słabą oglądalność. Za ten stan rzeczy wini internautów, którzy zdążyli obejrzeć serial, "korzystając z pirackich portali". Ciekawy komentarz na ten temat znajdziecie na AntyWebie. Warto też zerknąć do naszego tekstu z listopada, w którym Mateusz Madejski pisał, czemu "Homeland" w Polsce i tak nigdy by nie miało oglądalności takiej jak "M jak miłość".

2. "The Comeback" powróci z 6 odcinkami. HBO rozpocznie w przyszłym miesiącu produkcję 6 nowych odcinków "The Comeback", serialu z 2005 roku z Lisą Kudrow w roli głównej.

3. Będzie amerykańska wersja "Les Revenants". "Resurrection" to za mało, Amerykanie zrobią też własną adaptację francuskiego "Les Revenants". Za projekt odpowiedzialni są Carlton Cuse ("Lost") i Raelle Tucker ("True Blood"). Stacja A&E zamówiła od razu 10 odcinków.

4. "Dominion" na zdjęciach promocyjnych. Tutaj znajdziecie foty z nowego serialu Syfy, "Dominion".

5. "Almost Human" skasowane. FOX skasował "Almost Human" po jednym sezonie.

6. Co się dzieje z Nayą Riverą? Naya Rivera została wypisana z tegorocznego finału "Glee". Przedstawiciel aktorki powiedział jednak, że nie została ona wyrzucona z serialu i że sytuacja nie ma żadnego związku z kłótnią z Leą Michele.

7. Gwen Stefani oficjalnie w "The Voice". Gwen Stefani dołączy do "The Voice" w 7. sezonie. Zastąpi Christinę Aguilerę.

8. Plakat promujący "The Leftovers" HBO.

REKLAMA