6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Michael McKean w "Better Call Saul". Yvonne Strahovski na zdjęciach z "Louiego". Bryan Fuller mówi, że są duże szanse na 3. sezon "Hannibala". A oprócz tego "24 godziny", "The Mindy Project", "Comedians in Cars Getting Coffee".

1. Co z 3. sezonem "Hannibala"? NBC wciąż nie zamówiło 3. sezonu "Hannibala" i niestety wyniki oglądalności dobre nie są. Bryan Fuller, twórca serialu, uważa jednak, że 3. sezon jest pewny. Jego zdaniem oglądalność to nie wszystko, dla stacji liczy się też prestiż i to, że krytycy mają o "Hannibalu" pozytywne zdanie.

2. Michael McKean w "Better Call Saul". Michael McKean zagra genialnego prawnika w "Better Call Saul". Serial będzie miał premierę w listopadzie.

3. Yvonne Strahovski w "Louiem". W 4. sezonie "Louiego" pojawi się Yvonne Strahovski. Zdjęcia z dwóch pierwszych odcinków znajdziecie tutaj.

4. BuzzFeed przypomina finał "24 godzin". "24 godziny" wracają w poniedziałek. Jeśli już nie pamiętacie, co się wydarzyło w finale serialu, BuzzFeed Wam to przypomni w GIF-ach.

5. Zoe Jarman opuszcza "The Mindy Project". Zoe Jarman, która w "The Mindy Project" gra Betsy, nie powróci w 3. sezonie w stałej obsadzie. Ale być może pojawi się jeszcze gościnnie.

6. "Comedians in Cars Getting Coffee" z kolejnymi sezonami. "Comedians in Cars Getting Coffee" Jerry'ego Seinfelda powróci z 24 nowymi odcinkami.

REKLAMA