7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Good Wife" (Fot. CBS)

"The Good Wife" (Fot. CBS)

Twórcy "The Good Wife" zastanawiali się nad spin-offem z Elsbeth Tascioni w roli głównej. Naya Rivera jednak nie została zwolniona z "Glee". W finale "Revenge" czeka nas kolejne dramatyczne wydarzenie (uwaga na spoiler). A oprócz tego "Hannibal", "True Blood", "Gra o tron".

1. Będzie spin-off "The Good Wife"? Carrie Preston dostała Emmy za gościnne występy jako Elsbeth Tascioni - i możliwe, że na gościnnych występach jej rola się nie skończy. Robert King, jeden z twórców "The Good Wife", przyznał w rozmowie z E! News, że zastanawiano się już nad spin-offem z Elsbeth w roli głównej, ale tylko w gronie scenarzystów. Na razie nie wiadomo, co powiedziałby CBS na ten pomysł.

2. Naya Rivera jednak nie została zwolniona. Rzecznik studia 20th Century FOX powiedział, że Naya Rivera wcale nie została zwolniona z "Glee". Według BuzzFeeda w tym momencie nie wiadomo, czy zobaczymy ją w dwóch ostatnich odcinkach sezonu.

3. Powrót "True Blood" na zdjęciach. 22 czerwca wraca z 7. sezonem "True Blood", a tymczasem już teraz HBO zaprezentowało kilka zdjęć z nowych odcinków.

4. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Hannibala". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 2x11 - "Ko No Mono".

5. Kolejny odcinek "Gry o tron" na zdjęciach. Tutaj możecie obejrzeć zdjęcia z odcinka 4x05 - "First of His Name".

6. Kerry Washington urodziła dziewczynkę. Córka gwiazdy "Skandalu" nazywa się Isabelle Amarachi Asomugha.

7. Kto zginie w finale "Revenge"? W tym roku twórcy chcą iść na całość i uśmiercić którąś z ważnych osób, widocznych na obrazku.

REKLAMA