8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Twórcy "Homeland" przyznają, że chcieli zabić Brody'ego w 1. sezonie. Tricia Helfer w serialu stacji SyFy. Kolejne streszczenia wszystkich sezonów "24 godzin". A oprócz tego "Castle", "The Big Bang Theory", "Fargo", "The Americans".

1. Twórcy "Homeland" chcieli zabić Brody'ego wcześniej. Alex Gansa, jeden z twórców "Homeland", przyznał, że już w 1. sezonie planowano pozbyć się Brody'ego. W oryginalnym planie miał go zabić Saul. Ale kiedy okazało się, że Carrie stała się dla Brody'ego swego rodzaju bratnią duszą, zrezygnowano z tego planu.

2. Tricia Helfer w serialu stacji SyFy. Tricia Helfer zagra główną rolę w 6-odcinkowym miniserialu "Ascension" o statku kosmicznym wyruszającym w misję. Aktorka wcieli się w Viondrę Denniger, piękną i niebezpieczną żoną kapitana statku.

3. Kolejny odcinek "Fargo" na zdjęciach. Tutaj znajdziecie zdjęcia promujące odcinek 1x04 - "Eating the Blame".

4. Finał "The Big Bang Theory". Tutaj zobaczycie zdjęcia z odcinka 7x24 - "The Status Quo Combustion", czyli finału 7. sezonu "The Big Bang Theory".

5. Spoilerowe zdjęcie z finału "Castle". Znajdziecie je tutaj.

6. Streszczenia wszystkich sezonów "24 godzin". IGN przypomina wszystkie sezony "24 godzin" po kolei.

7. Showtime robi serial o kokainie. Showtime zamówił dramat "Snowfall" Johna Singletona o epidemii cracku w Los Angeles lat 80.

8. Zdjęcia z kolejnego odcinka "The Americans". Tutaj obejrzycie zdjęcia z odcinka 2x11 - "Stealth".

REKLAMA