7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Benedict Cumberbatch nie lubi być symbolem seksu. Starz zamawia komedię o gospodarzu wieczornego programu TV. SyFy prezentuje bohaterów "Dominion". A oprócz tego "Mad Men", "Modern Family", "Hart of Dixie", "24 godziny".

1. Benedict Cumberbatch nie lubi być symbolem seksu. Benedict Cumberbatch przyjeżdża za kilka dni do Krakowa, a tymczasem magazynowi "W cztery oczy" już udało się z nim porozmawiać. Aktor został zapytany, jak to jest być symbolem seksu. "To dziwne, szokujące... i okrutne" - odpowiedział. "Nie mam wątpliwości, że Sherlock podporządkował wszystkie swoje potrzeby, włącznie z seksualnymi, swojej pracy. Najwyraźniej fanom to nie przeszkadzało, a może po prostu chcieli mnie pocieszyć i dlatego zaczęli powtarzać, że jestem sexy, aż w końcu sami w to uwierzyli. Mnie trudniej przekonać, jestem wątpiący z natury".

2. Tytuły i opisy kolejnych odcinków "Mad Men". W tym roku zostały do wyemitowania jeszcze tylko trzy odcinki "Mad Men". Ich tytuły to: "The Runaways", "The Strategy" i "Waterloo". Krótkie opisy znajdziecie tutaj.

3. Plakaty z bohaterami "Dominion". Nowy serial SyFy startuje latem, plakaty znajdziecie tutaj.

4. Finał "Hart of Dixie" na zdjęciach. Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 3x22 - "Second Chance", czyli tegorocznego finału "Hart of Dixie".

5. Starz zamawia komedię. Stacja Starz zamówiła 2 sezony (20 odcinków) serialu komediowego "Blunt Talk", którego twórcami są Seth MacFarlane i Jonathan Ames ("Bored to Death"). Głównym bohaterem będzie Walter Blunt (Patrick Stewart), gospodarz wieczornego programu telewizyjnego, który jest otoczony szefami, współpracownikami, byłymi żonami i dziećmi. Jego jedynym przyjacielem jest służący alkoholik.

6. Wesele w "Modern Family". Tutaj możecie obejrzeć zdjęcia z odcinka 5x23 - "The Wedding", w którym bohaterowie są na weselu.

7. Jeszcze więcej zdjęć z "24 godzin". Tutaj zobaczycie nowe zdjęcia z dwóch pierwszych odcinków "24: Jeszcze jeden dzień".

REKLAMA