7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Orange Is the New Black" (Fot. Netflix)

"Orange Is the New Black" (Fot. Netflix)

"Orange Is the New Black" z 3. sezonem. "Salem" z 2. sezonem. "Gotham" z oficjalnym zamówieniem. A oprócz tego "Falling Skies", "New Girl", "The Comeback".

1. "Orange Is the New Black" z 3. sezonem. Jeszcze nie było premiery 2. sezonu, a Netflix już zamówił 3. sezon "Orange Is the New Black". Zobaczymy go w 2015 roku. Laura Prepon zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie z tablicą, na której zostały wypisane prawdopodobne tytuły odcinków z kolejnego sezonu.

2. "Salem" z 2. sezonem. WGN America zamówiło 2. sezon "Salem", który będzie liczył 13 odcinków. Premiera w przyszłym roku.

3. "Gotham" z oficjalnym zamówieniem. FOX oficjalnie zamówił "Gotham". 1. sezon będzie składał się przynajmniej z 13 odcinków.

4. Oficjalnie: "The Comeback" wraca do HBO. "The Comeback" z Lisą Kudrow wraca do HBO z 6 odcinkami, które zobaczymy jesienią.

5. Damon Wayans Jr. z awansem w "New Girl". Damon Wayans Jr. został awansowany do stałej obsady "New Girl" w 4. sezonie.

6. "Crisis" i "Believe" wyrzucone z niedzielnej ramówki NBC. NBC w ostatnią niedzielę May sweeps, czyli 18 maja, pokaże "Women of SNL" zamiast nowych odcinków "Crisis" i "Believe". Co oznacza, że nie ma już w zasadzie żadnej nadziei, że te seriale dostaną kolejne sezony.

7. "Falling Skies" na nowym plakacie.