8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Witches of East End" (Fot. Lifetime)

"Witches of East End" (Fot. Lifetime)

"Witches of East End" wraca w lipcu. FOX kasuje trzy komedie i "Rake'a". "Sleepy Hollow" będzie mieć więcej odcinków w 2. sezonie. A oprócz tego "Fargo", "Law & Order: SVU", "American Idol".

1. FOX kasuje seriale. FOX skasował "Dads", "Enlisted", "Surviving Jack" i "Rake". O dalszych zamówieniach na nowy sezon będziemy informować w przyszłym tygodniu.

2. "Witches of East End" wraca w lipcu. Lifetime ogłosił, że 6 lipca wraca "Witches of East End" z 2. sezonem. Do stałej obsady dołączy znany z "Magic City" Christian Cook, który wcieli się w tajemniczego, mrocznego mężczyznę.

3. "Sleepy Hollow" będzie mieć więcej odcinków. 2. sezon "Sleepy Hollow" będzie liczył nie 13, a 15, a być może nawet jeszcze więcej odcinków.

4. Neil Patrick Harris rozebrał się na okładce "Rolling Stone". I przy okazji pokazał, ja bardzo schudł w ostatnim czasie.

5. "Law & Order: SVU" z 16. sezonem. NBC zamówiło 16. sezon "Law & Order: SVU".

6. "American Idol" z 14. sezonem. FOX zamówił 14. sezon "American Idol".

7. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Fargo". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 1x05 - "The Six Ungraspables".

8. Terry Crews poprowadzi "Who Wants to Be a Millionaire". Terry Crews, którego ostatnio oglądamy w "Brooklyn Nine-Nine", został nowym gospodarzem "Who Wants to Be a Millionaire".