11 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Carrie Diaries" (Fot. CW)

"The Carrie Diaries" (Fot. CW)

Amerykańskie stacje kasują seriale i zamawiają nowe seriale, wśród ofiar m.in. "The Carrie Diaries". Daniel Sharman w "The Originals". Data premiery "Outlandera". Bardzo trudny quiz związany z "Mad Men.

1. CW kasuje seriale i składa zamówienia na przyszły sezon. CW skasowało "The Carrie Diaries", "The Tomorrow People" i "Star-Crossed" - co oznacza, że "Hart of Dixie", "Beauty and the Beast" i The 100" przetrwają. Zamówiono też cztery nowe dramaty: "The Flash" (spin-off "Arrow"), "iZombie" (apokalipsa ze studentką medycyny przemienioną w zombie w roli głównej), "Jane the Virgin" (adaptacja wenezuelskiej telenoweli o dziewczynie, która zachodzi w ciążę, mimo że jest dziewicą) i "The Messengers" (o grupie ludzi, która ma zapobiec apokalipsie). Zrezygnowano ze spin-offa "Supernatural".

2. NBC zamawia dwa dramaty i kolejną komedię na nowy sezon. NBC zamówiło na przyszły sezon dramaty "Mysteries of Laura" (o policjantce, która lepiej sobie radzi z łapaniem przestępców niż z wychowywaniem dzieci) i "Constantine" (na podstawie komiksu DC). Zamówienie dostała też komedia "A To Z", opowiadająca historię pewnego związku. W rolach głównych występować będą Cristin Milioti i Ben Feldman.

3. Daniel Sharman w "The Originals". Znany z "Teen Wolfa" Daniel Sharman pojawi się w 2. sezonie The Originals jako czarownika o imieniu Kaleb, który ma mroczną historię rodzinną.

4. Data premiery "Outlandera". "Outlander" Rona Moore'e wystartuje w Starz w sobotę 9 sierpnia. Tak wygląda nowy plakat promocyjny.

5. Najtrudniejszy quiz w historii. BuzzFeed zaprasza nas do dopasowywania opisów odcinków "Mad Men" do ich tytułów. O trudności tego zadania niech świadczy fakt, że nie byłam w stanie rozpoznać opisu najnowszego odcinka... kilka godzin po jego obejrzeniu. Ale może Wam lepiej pójdzie.

6. Finał "Arrow" na zdjęciach. Tutaj zobaczycie zdjęcia z odcinka 2x23 - "Unthinkable", czyli finału 2. sezonu "Arrow". Uwaga na możliwe spoilery.

7. TBS zamawia nowe komedie. TBS zamówił komedię policyjną "Angie Tribeca" Steve'a Carella, w której główną rolę gra Rashida Jones. Do tego dojdą sitcomy "Buzzy's" o dzieciakach pracujących w zakładzie fryzjerskim i "Your Family or Mine" o przejściach młodego małżeństwa z jej i jego rodziną.

8. TNT także zamawia seriale. Kyra Sedgwick wraca do TNT jako producentka serialu medycznego "Proof", opowiadającego o pani chirurg (Jennifer Beals), która zaczyna badać zjawiska nadprzyrodzone. Drugi serial zamówiony przez TNT to dramat policyjny "Public Morals", którego akcja dzieje się w latach 60. Na razie nie zamówiono "Agent X", w którym gra Sharon Stone. Zdjęcia z dwóch nowych seriali TNT znajdziecie tutaj.

9. Nieoficjalnie: CBS zamówi "How I Met Your Dad". Plotki głoszą, że CBS zamówiło na jesień "How I Met Your Dad". CBS na razie jeszcze nie potwierdził.

10. ABC zamawia nowe sezony seriali. ABC zamówiło nowe sezony "Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.", "Resurrection", "The Goldbergs", "Once Upon a Time", "Castle", "Scandal", "Grey's Anatomy" i "The Middle". Na razie nie wiadomo, co z "The Neighbors", "Nashville", "Suburgatory" i kilkoma innymi produkcjami. Listę seriali ABC, które są zagrożone skasowaniem, znajdziecie tutaj.

11. Mnóstwo nowych seriali ABC. Prawdopodobnie będzie w ABC wielkie kasowanie, bo stacja zamówiła aż 9 nowych tytułów: "How to Get Away with Murder" (serial Shondy Rhimes o morderstwie, które wstrząśnie uniwersytetem), "Marvel's Agent Carter" (o dziewczynie kapitana Ameryki, agentce Carter), "American Crime" (o procesie, w którym wygrywają uprzedzenia rasowe), "Forever" (o nieśmiertelnym lekarzu z Nowego Jorku), "The Whispers" (o inwazji obcych), "Selfie" (komedia o kobiecie, która ma fioła na punkcie popularności w internecie), "Black-ish" (komedia o rodzinie afroamerykańskiej), "Manhattan Love Story" (komedia romantyczna o mężczyznach i kobietach z Nowego Jorku) i "Galavant" (muzyczna komedia o księciu, który chce się zemścić na królu za odebranie mu jego wielkiej miłości).

O wszystkich nowych serialach będziemy pisać na Serialowej w przyszłym tygodniu. Będą też już zdjęcia i trailery.

REKLAMA