7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Community" (Fot. NBC)

"Community" (Fot. NBC)

NBC kasuje "Community", ABC kasuje "Suburgatory", obie stacje zamawiają kolejne seriale. CBS zamawia całe mnóstwo nowości, nie ma wśród nich "How I Met Your Dad". Misha Collins wróci w 10. sezonie "Supernatural". A oprócz tego "Graceland", "Extant", "Gotham".

1. NBC kasuje i zamawia seriale. Stało się! Po pięciu sezonach NBC skasowało "Community". Zrezygnowano także z "Revolution", "Growing Up Fisher", "Believe" i "Crisis". Zamówienie na kolejne sezony dostały "Hannibal" i "About a Boy". Do tego zamówiono trzy nowe komedie: "Bad Judge" (o sędzi, która lubi igrać z prawem; w głównej roli Kate Walsh), "Mission Control" (o dziewczynie, która chce zostać astronautą w latach 60.; w głównej roli Krysten Ritter) i "One Big Happy" (serial Ellen DeGeneres o lesbijce - w tej roli Elisha Cuthbert - która decyduje się na dziecko z najlepszym przyjacielem, ale ten postanawia się ożenić z inną kobietą).

2. CBS zamawia nowe seriale. CBS zamówił mnóstwo nowych seriali: "Battle Creek" (nowy serial Vince'a Gilligana o dwóch detektywach z Battle Creek), "Madam Secretary" (o pani sekretarz stanu USA), "The McCarthys" (komedia o wielkiej irlandzkiej rodzinie z Bostonu, w której syn okazuje się być gejem), "NCIS: New Orleans" (spin-off "NCIS" ze Scottem Baculą), "The Odd Couple" (komedia o dwóch współlokatorach z Matthew Perrym), "Scorpion" (serial o grupie geniuszy, którzy chronią świat przed nowymi zagrożeniami, występuje Katherine McPhee), "Stalker" (psychologiczny thriller Kevina Williamsona, w jednej z głównych ról Maggie Q) i "CSI: Cyber" (spin-off "CSI" z Patricią Arquette). "How I Met Your Dad" zamówienia na razie nie dostał.

3. ABC kasuje i zamawia seriale. ABC skasowało "The Neighbors", "Trophy Wife" i "Mixology", a także "Super Fun Night" i niestety "Suburgatory". Zamówiono kolejny sezon "Nashville" i kolejną nowość: "Secrets and Lies" z Ryanem Phillippem.

4. Obsada "Gotham" na zdjęciu promocyjnym.

5. Zdjęcia z powrotu "Graceland". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 2x01 - "The Line", którym wróci "Graceland".

6. Misha Collins w 10. sezonie "Supernatural". Misha Collins powróci w 10. sezonie "Supernatural" - i to w stałej obsadzie.

7. Zdjęcia z pilota "Extant". Tutaj znajdziecie zdjęcia z pilota "Extant", który nosi tytuł "Reentry".

REKLAMA