7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

NBC kasuje "Community", ABC kasuje "Suburgatory", obie stacje zamawiają kolejne seriale. CBS zamawia całe mnóstwo nowości, nie ma wśród nich "How I Met Your Dad". Misha Collins wróci w 10. sezonie "Supernatural". A oprócz tego "Graceland", "Extant", "Gotham".

1. NBC kasuje i zamawia seriale. Stało się! Po pięciu sezonach NBC skasowało "Community". Zrezygnowano także z "Revolution", "Growing Up Fisher", "Believe" i "Crisis". Zamówienie na kolejne sezony dostały "Hannibal" i "About a Boy". Do tego zamówiono trzy nowe komedie: "Bad Judge" (o sędzi, która lubi igrać z prawem; w głównej roli Kate Walsh), "Mission Control" (o dziewczynie, która chce zostać astronautą w latach 60.; w głównej roli Krysten Ritter) i "One Big Happy" (serial Ellen DeGeneres o lesbijce - w tej roli Elisha Cuthbert - która decyduje się na dziecko z najlepszym przyjacielem, ale ten postanawia się ożenić z inną kobietą).

2. CBS zamawia nowe seriale. CBS zamówił mnóstwo nowych seriali: "Battle Creek" (nowy serial Vince'a Gilligana o dwóch detektywach z Battle Creek), "Madam Secretary" (o pani sekretarz stanu USA), "The McCarthys" (komedia o wielkiej irlandzkiej rodzinie z Bostonu, w której syn okazuje się być gejem), "NCIS: New Orleans" (spin-off "NCIS" ze Scottem Baculą), "The Odd Couple" (komedia o dwóch współlokatorach z Matthew Perrym), "Scorpion" (serial o grupie geniuszy, którzy chronią świat przed nowymi zagrożeniami, występuje Katherine McPhee), "Stalker" (psychologiczny thriller Kevina Williamsona, w jednej z głównych ról Maggie Q) i "CSI: Cyber" (spin-off "CSI" z Patricią Arquette). "How I Met Your Dad" zamówienia na razie nie dostał.

3. ABC kasuje i zamawia seriale. ABC skasowało "The Neighbors", "Trophy Wife" i "Mixology", a także "Super Fun Night" i niestety "Suburgatory". Zamówiono kolejny sezon "Nashville" i kolejną nowość: "Secrets and Lies" z Ryanem Phillippem.

4. Obsada "Gotham" na zdjęciu promocyjnym.

5. Zdjęcia z powrotu "Graceland". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 2x01 - "The Line", którym wróci "Graceland".

6. Misha Collins w 10. sezonie "Supernatural". Misha Collins powróci w 10. sezonie "Supernatural" - i to w stałej obsadzie.

7. Zdjęcia z pilota "Extant". Tutaj znajdziecie zdjęcia z pilota "Extant", który nosi tytuł "Reentry".

REKLAMA