9 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

CBS zamawia 7. sezon "Mentalisty", kasuje 5 seriali. ABC odnawia "Last Man Standing" i zamawia jeszcze dwie komedie. "Dracula" skasowany, wciąż nie wiemy, co z "Parenthood". A oprócz tego "Gra o tron", "Pretty Little Liars", "Cougar Town", nowe seriale CW.

1. CBS zamawia 7. sezon "Mentalisty", kasuje 5 seriali. CBS zamówił 7. sezon "Mentalisty" - nie wiadomo jednak, czy nie będzie to już sezon finałowy, na dodatek krótszy od poprzednich. Skasowano "Hostages", "Intelligence", "The Crazy Ones", "Friends With Better Lives" i "Bad Teacher".

2. ABC odnawia "Last Man Standing" i zamawia jeszcze dwie komedie. ABC zamówiło 4. sezon "Last Man Standing" i dwie nowe komedie: "Fresh Off The Boat" (o nastolatku z lat 90., który przeprowadza się z rodzicami z Waszyngtonu do Orlando na Florydzie) i "Cristela" (o studentce prawa meksykańskiego pochodzenia, która idzie na staż do firmy prawniczej i odkrywa, że rodzinie nie do końca podoba się to, co robi).

3. "Dracula" skasowany, wciąż nie wiemy, co z "Parenthood". NBC skasowało "Draculę", wciąż nie wiadomo za to, co będzie z "Parenthood". NBC szuka oszczędności i w związku z tym próbowano wypracować kompromis z aktorami. Deadline donosi, że jest porozumienie, ale na razie nie ma oficjalnej informacji o zamówieniu 6. sezonu (który prawdopodobnie będzie krótszy i już ostatni).

4. Mark Gatiss w "Grze o tron". Mark Gatiss, który jest współtwórcą "Sherlocka" i "Doktora Who", pojawi się jutro w "Grze o tron" w roli Tycho Nestorisa z Żelaznego Banku z Braavos. Zap2It opublikował jego zdjęcie.

5. Powrót "Pretty Little Liars" na zdjęciach. Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 5x01 - "EscApe From New York".

6. Zdjęcia z kolejnego odcinka "24 godzin". Tutaj zobaczycie zdjęcia z 3. odcinka "24: Live Another Day".

7. TBC zamawia 6. sezon "Cougar Town". TBS zamówił 6. sezon "Cougar Town", składający się z 13 odcinków. Będzie to już sezon finałowy.

8. Komedie szukają nowych stacji. Nowej stacji szuka "Suburgatory", a także "Friends with Better Lives". O "Community" na razie nic nie słychać.

9. Plakaty promujące nowe seriale CW. Więcej o nich będziemy jeszcze pisać.

REKLAMA