Wasze hity i kity tygodnia. Które seriale wygrały?

1 2

HITY TYGODNIA


W tym tygodniu znów wygrywa "Gra o tron", a tuż za nią nowe odcinki "24 godzin".

1. "Gra o tron" (4x05 - "First of His Name")

michu: Kolejny świetny odcinek, który ogląda się z zaciekawieniem od samego początku do końca. Brienne coraz bardziej mnie do siebie przekonuje. Jej relacje z giermkiem są świetne. Wątek Sansy wreszcie nabiera rozpędu, to dzięki niej właśnie dowiadujemy się, jakim badassem jest w rzeczywistości Littlefinger i jak ogromny wpływ miał na wszystkie wydarzenia. Ogólnie długo by wymieniać, ale te wątki najbardziej utkwiły mi w głowie.

2. "24 godziny" (9x01-02 - "Day 9: 11:00 a.m. – 12:00 p.m." i "Day 9: 12:00 p.m. – 1:00 p.m.")

Bauer: Kolejny parszywy dzień w życiu Jacka Bauera jest dla nas jak prawdziwa gwiazdka w maju.

3. "The Originals" (1x21 - "The Battle of New Orleans")

dako: Tak bezbronnego Klausa jak w końcówce tego odcinka to ja jeszcze nie widziałem. Ale i tak nic nie przebije Elijah, jak staje pomiędzy dziesiątkami wampirów i spokojnie im mówi: "panowie zaczynamy?", a potem robi krwawą rzeźnię. No po prostu klasa!

"Revenge" (3x21 - "Impetus")

Aleksandra: Rewelacyjny odcinek, świetny wstęp do finału - już nie mogę się doczekać!

"Orphan Black" (2x03 - "Mingling Its Own Nature With It")

Meg: Żaden z klonów nie ma łatwo. Cosima poznaje prawdę o swojej chorobie i o tym, co ją czeka. Alison zmaga się z poczuciem winy, tym, że własny mąż jest jej monitorem, i poczuciem osamotnienia. Helena trafiła do sekty, która choć uważa ją za wynaturzenie, to i tak zamierza wykorzystać do swoich celów. Sarah robi to, co umie najlepiej – ucieka, tym razem chodzi jednak o ochronę Kiry. Wie jednak, że córka potrzebuje stabilizacji. Może właśnie dlatego zabiera Kirę do domu ojca? Zresztą Cal nie jest chyba tylko facetem, którego Sarah kiedyś wykorzystała i z którym ma dziecko.

"Arrow" (2x22 - "Streets of Fire")

dako: Starling City w przeciwieństwie do Londynu już płonie. Team Arrow rusza do walki i zostanie nieźle wzmocniony, a kulminacja tego już w czwartek. Cóż to będzie za finał!

"Glee" (5x19 - "Old Dog New Tricks")

xyz: Za uroczy, słodki i przyjemny odcinek. Chris stworzył odcinek idealny dla swojej postaci.

"Once Upon a Time" (3x20 - "Kansas")

Meg: W tym odcinku były i dramatyczne wydarzenia, i wydarzenia wyglądające na koniec kłopotów mieszkańców Storybrooke. Po raz kolejny pokazano, że ludzie się zmieniają, a dobro może tkwić w każdym. Zachowanie Rumpelstiltskina, pałającego chęcią zemsty i pomszczenia syna, sprowadziło jednak nowe problemy. Tym razem zwycięstwo dobra nad złem może być jeszcze trudniejsze.

"Supernatural" (9x21 - "King of the Damned")

aleksa: Za scenę przesłuchania, za (w końcu!) martwiącego się Sama, za Księcia Piekieł, za Casa oraz za piękną scenę zabójstwa. Tylko dwa odcinki do finału!

1 2
REKLAMA