Hity tygodnia: "Suburgatory", "Dolina Krzemowa", "Louie", "24 godziny", "Revenge", "Fargo"

1 2 3 4 5 6

"Suburgatory" (3x12 - "Les Lucioles")


Nikodem Pankowiak: Mogę wychwalać i wychwalać ten odcinek, a z tyłu głowy i tak będzie mi siedziała informacja, że ABC właśnie "Suburgatory" skasowało. Szkoda, bo "Les Lucioles" najlepiej pokazuje, że serial wracał do świetnej formy i można było jeszcze wiele z niego wyciągnąć. Niestety, za tydzień przyjdzie nam się pożegnać z tą produkcją już na zawsze.

Póki co możemy cieszyć się fantastycznym ślubem Lisy Shay i Malika Lefrique (!) - było równie romantycznie, co przy zaręczynach, a przy tym bardzo zabawnie (scena wejścia panny młodej!). Tym samym scenarzyści udowodnili, że nadal czują klimat i "Suburgatory" ma "to coś". Cała fabuła odcinka kręciła się wokół tego wydarzenia, Tessa zdała sobie sprawę, że wszyscy dookoła niej romansują, więc może pora i na nią. Scena rozmowy z Ryanem po francusku była po prostu mistrzowska.

Nie mogło też zabraknąć mojej ulubienicy, Dalii, która nawet na nie swoim weselu musiała zrobić wszystko, by pozostać w centrum uwagi. George i Dallas chyba odnaleźli się na nowo, co jasno pokazuje, że mając nóż na gardle twórcy przygotowali zakończenie, które pozwoli serialowi godnie pożegnać się z widzami. Już za kilka dni, szlag by to...

Marta Wawrzyn: Smutne strasznie będzie to pożegnanie, bo rzeczywiście serial wrócił w ostatnich tygodniach do formy, a może nawet był lepszy niż kiedykolwiek. Kluczem okazała się Dalia, najgłupsza, najbardziej pusta i egoistyczna blondynka, jaką telewizja widziała. Im jest jej więcej, tym lepiej dla "Suburgatory".

Wesele Lisy i Malika rzeczywiście było niesamowicie romantyczne. Kto by pomyślał, że wystarczy taki prosty trik jak robaczki świętojańskie, żeby wszyscy, z widzami włącznie, od razu wpadli w odpowiedni nastrój! A tymczasem w "The Big Bang Theory", które jest najchętniej oglądanym sitcomem i pewnie będzie mieć jeszcze z pięć sezonów, dwójka drewnianych aktorów odegrała najbardziej drewniane zaręczyny w historii. Nie rozumiem amerykańskiej publiczności, naprawdę nie rozumiem.

1 2 3 4 5 6
REKLAMA