11 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"The Carrie Diaries" (Fot. CW)

"The Carrie Diaries" (Fot. CW)

TBS skasował "Men at Work". Producentka "The Carrie Diaries" zdradza, jak Carrie poznałaby Mirandę. "Community" raczej nie będzie szukać nowej stacji. A oprócz tego "The Last Ship", "Once Upon a Time", "Sleepy Hollow", "Better Call Saul".

1. TBS skasował "Men at Work". Po trzech sezonach TBS skasował komedię "Men at Work".

2. "Community" nie będzie szukać nowej stacji? Deadline pisze, że "Community" raczej nie będzie szukało nowej stacji, a Dan Harmon jest już gotów zająć się kolejnymi projektami.

3. Co byłoby w 3. sezonie "The Carrie Diaries"? Amy B. Harris, producentka "The Carrie Diaries", zdradzila, że Carrie na razie jeszcze by nie poznała Charlotte i Mirandy. One jeszcze nie mieszkają w Nowym Jorku, chodzą na razie do szkoły średniej i przyjadą do Nowego Jorku później. Wiadomo natomiast jedno: Miranda była współlokatorką Mouse na Harvardzie - i w ten sposób poznałaby się z Carrie.

4. Zdjęcia z pilota "Chasing Life". Tutaj znajdziecie zdjęcia z pierwszego odcinka "Chasing Life" ABC Family.

5. Plakat na 4. sezon "Once Upon a Time".

6. Zdjęcia z finału sezonu "Person of Interest". Tutaj możecie obejrzeć zdjęcia z odcinka 3x23 - "Deus Ex Machina", czyli tegorocznego finału "Person of Interest".

7. Damian Lewis w miniserialu o Henryku VIII. Znany z "Homeland" Damian Lewis zagra króla Henryka VIII w miniserialu BBC, który powstanie na podstawie powieści Hilary Mantel.

8. Trójka aktorów dołącza do "Better Call Saul". Patrick Fabian ("The Last Exorcism"), Rhea Seehorn ("Franklin & Bash") i Michael Mando (Orphan Black) dołączyli do obsady "Better Call Saul". Fabian i Seehorn zagrają prawników, a Mando hiszpańskojęzycznego kryminalistę.

9. Zdjęcia z powrotu "Beauty and the Beast". Tutaj zobaczycie zdjęcia z odcinka 2x17 - "Beast Is The New Black", którym powróci "Beauty and the Beast".

10. "Sleepy Hollow" ma swojego Benjamina Franklina. Znany z "West Wingu" Timothy Busfield pojawi się w 2. sezonie "Sleepy Hollow" jako Benjamin Franklin.

11. Pilot "The Last Ship" na zdjęciach. Tutaj znajdziecie zdjęcia z pilota "The Last Ship", który nosi tytuł "Phase Six".

REKLAMA