8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Drugi sezon "Sleepy Hollow" znacznie dłuższy niż pierwszy. "Penny Dreadful" wystartował z niezłą oglądalnością. Stacja ITV ogłosiła, kto wróci w drugim sezonie "Broadchurch". A oprócz tego "Community", "Orange Is the New Black", "Hannibal".

1. Kto wróci w 2. sezonie "Broadchurch"? Stacja ITV ogłosiła, że w 2. sezonie "Broadchurch" na pewno pojawią się David Tennant, Olivia Colman, Andrew Buchan, Jodie Whittaker i Arthur Darvill.

2. Szykuje się crossover "Simpsonów" i "Family Guya". FOX zapowiada na jesień crossover "Simpsonów" i "Family Guya" - godzinny odcinek zatytułowany "The Simpsons Guy".

3. Dan Harmon o ewentualnym powrocie "Community". Fani są w szoku i liczą, że "Community" jakimś cudem jeszcze powróci, a tymczasem Dan Harmon z jednej strony nie miałby nic przeciwko temu, aby tak się stało, a z drugiej - nie zamierza o to szczególnie walczyć.

4. "Sleepy Hollow" z 18 odcinkami w 2. sezonie. FOX ogłosił, że 2. sezon "Sleepy Hollow" będzie składał się z 18 odcinków, które zostaną wyemitowane niemal bez żadnych przerw.

5. Bohaterki "Orange Is the New Black" na plakatach. Pojawiła się seria plakatów promujących 2. sezon "Orange Is the New Black", wszystkie znajdziecie pod linkiem.

6. Przyzwoity start "Penny Dreadful". W ciągu całego niedzielnego wieczoru 1. odcinek "Penny Dreadful" obejrzało 1,44 mln widzów - co oznacza, że udało się przebić premierę "Homeland" i "Masters of Sex". A trzeba pamiętać, że serial był już wcześniej dostępny w internecie dla wszystkich widzów.

7. Finał "Hannibala" na zdjęciach. Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 2x13 - "Mizumono", czyli finału 2. sezonu "Hannibala".

8. Pojawiły się trailery seriali FOX-a. Do tekstu o nowych serialach FOX-a dołączone zostały trailery "Gracepoint", "Mulaney", "Backstrom", "Empire", "Hieroglyph", "The Last Man on Earth" i "Wayward Pines". Mój ulubiony? Proszę bardzo!

REKLAMA