6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Glee" (Fot. FOX)

"Glee" (Fot. FOX)

FX kasuje "Legit" i "Chozen". Oglądalność "Glee" sięga dna w finale. A oprócz tego "Dziewczyny", "How I Met Your Dad", "Conan".

1. FX kasuje "Legit" i "Chozen". Po dwóch sezonach skasowane zostało "Legit". FX skasował też serial animowany "Chozen".

2. Marin Ireland w "Dziewczynach". Znana z "Homeland" Marin Ireland pojawi się w 4. sezonie "Dziewczyn" w roli Logan, pięknej i bogatej, ale lodowatej koleżanki Hannah z Iowa Writer’s Workshop.

3. Czemu CBS zrezygnował z "How I Met Your Dad"? Po tym jak CBS zrezygnował z "How I Met Your Dad", studio 20th Century Fox TV będzie szukać nowej stacji. Szefostwu CBS nie spodobał się pilot, ale zaproponowali twórcom, by zrobili go jeszcze raz. W ten sposób serial miałby szansę na premierę w midseason. Ci jednak się nie zgodzili - mimo że w CBS taka sytuacja zdarza się często, dwa razy kręcono np. pilota "The Big Bang Theory". Co dokładnie nie pasowało CBS w "HIMYD"? Podobno dwójka aktorów, którzy grali u boku Grety Gerwig (nie wiadomo których), a także to, że postać Grety wydawała się trudna do polubienia.

4. Oglądalność "Glee" sięgnęła dna. Podczas gdy oglądalność niemal wszystkich seriali rośnie podczas finałów, oglądalność "Glee" sięgnęła dna. Finał 5. sezonu widziało 1,87 mln/0,6 Amerykanów. FOX przegrał w demo nawet z CW - finał "The Originals" oglądało 1,76 mln/0,8 widzów.

5. Conan O'Brien z programem do 2018 roku. Aż do 2018 roku TBS przedłużył kontrakt z Conanem.

6. Neil Patrick Harris nie chciał prowadzić "Late Show". Neil Patrick Harris dostał propozycję przejęcia "Late Show", ale ją odrzucił. Uznał, że woli robić więcej różnych rzeczy naraz.