Poznajcie 4 nowe seriale stacji TNT [wideo]

"Public Morals" (Fot. TNT)

"Public Morals" (Fot. TNT)

Latem wystartuje "The Last Ship" i "Legends", a jakie plany ma TNT na sezon 2014/2015? Zobaczcie trailery nowych seriali tej stacji.

W TNT na razie nie dostał zamówienia "Agent X" z Sharon Stone (pilot jest kręcony od nowa), zamówiono za to 4 nowe seriale. Ostatni z nich, "Transporter", był już emitowany w innych krajach - ale TNT zamierza go przejąć i wyprodukować 2. sezon.

"Proof"

Serial medyczny o pani chirurg (Jennifer Beals), która zaczyna szukać odpowiedzi na pytanie, czy śmierć rzeczywiście jest końcem, czy może jednak coś jest po drugiej stronie. Producentką serialu jest Kyra Sedgwick ("The Closer").

"Public Morals"

Dramat o policjantach, pracujących w latach 60. w Nowym Jorku w wydziale policji zajmującym sprawami moralnymi, które od przestępstw dzieli cienka linia. W roli głównej Ed Burns.

"The Librarians"

Serialowa kontynuacja filmowego "Bibliotekarza". Bohaterami jest grupa niezwykłych ludzi, którzy zostają zaangażowani przez tajne stowarzyszenie zwane Biblioteką i teraz podróżują przez świat, tropiąc spiski, badając nadzwyczajne wydarzenia i przekraczając granicę pomiędzy rzeczywistością i magią. W obsadzie znajdują się: Rebecca Romjin, Christian Kane, Lindy Booth, John Kim, John Larroquette. Będzie też się pojawiał znany z filmu Noah Wyle, ale na razie sporadycznie ze względu na występy w "Falling Skies".

"Transporter"

Serialowy remake filmu Luca Bessona z 2002 roku. Głównym bohaterem jest były komandos ( Chris Vance), który jest w stanie przewieźć każdy ładunek z miejsca na miejsce, nie zadając zbędnych pytań. Premiera serialu miała miejsce w grudniu 2012 roku w Kanadzie, TNT najpierw pokaże 1. sezon, a potem zamierza kontynuować produkcję.

REKLAMA