7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

W sierpniu w Cinemax wystartuje serial "The Knick" z Clive'em Owenem. Twórcy "The Good Wife" zdradzają spoilery z finału 5. sezonu. A oprócz tego "Falling Skies", "Longmire", "Extant", "Gra o tron".

1. Co w finale "The Good Wife"? Dziś finał 5. sezonu "The Good Wife", a w nim na pewno nikt nie zostanie pozbawiony życia. Możemy za to spodziewać się, że Zach skończy szkołę, znów pojawi się matka Alicii, a Florrick Agos czekają kłopoty, związane z tym, że Alicia i Cary myślą zupełnie inaczej. Alicia znów zacznie kombinować, co zmienić w życiu. Podobnie jak w latach poprzednich, będą cliffhangery. Więcej w wywiadzie EW z Julianną Margulies i twórcami serialu.

2. Nowy serial stacji Cinemax w sierpniu. 8 sierpnia wystartuje w Cinemax serial "The Knick", który przeniesie nas na początek XX wieku, do Nowego Jorku, do szpitala Knickerbocker. Bohaterami są lekarze dokonujący przełomów w medycynie, w czasach kiedy jeszcze nie było antybiotyków, a śmiertelność była bardzo wysoka. Jednego z chirurgów gra Clive Owen, reżyserem wszystkich odcinków jest Steven Soderbergh.

3. Zdjęcia z powrotu "Falling Skies". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 4x01 - "Ghost in the Machine", którym powróci "Falling Skies".

4. Powrót "Longmire" na zdjęciach. Tutaj możecie obejrzeć zdjęcia z odcinka 3x01 - "The White Warrior", którym powróci "Longmire".

5. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Gry o tron". Tutaj zobaczycie zdjęcia z odcinka 4x07 - "Mockingbird".

6. Plakat promujący "Murder in the First".

7. Plakat promujący "Extant".

REKLAMA