Wasze hity i kity tygodnia. Które seriale wygrały?

1 2

HITY TYGODNIA


Finałów było w tym tygodniu całe mnóstwo, a Wasze hity i tak wygrała "Gra o tron" - czy raczej Peter Dinklage Show.

1. "Gra o tron" (4x06 - "The Laws of Gods and Men")

kaley033: Scena z procesu Tyriona była po prostu genialna! Brawo za świetne aktorstwo Petera. I za bardzo dobrze poprowadzony wątek Fetora.

"The Originals" (1x22 - "From a Cradle to a Grave")

Freak: Bardzo dobre zakończenie sezonu. Były wzruszenia, miłe powroty i ukazano bohaterów z całkiem innej strony. Szkoda, że w serialu pierwotnym wszystko leży i kwiczy.

"Chirurdzy" (10x24 - "Fear (Of the Unknown)")

Etlu: Dowód na to, że Shonda potrafi jednak godnie pożegnać bohaterkę, nie uśmiercając jej jednocześnie. Zdecydowanie hit.

"Arrow" (1x23 - "Unthinkable")

Banshee: Świetne zakończenie sezonu. Oliverovi w końcu udało się przechytrzyć Slade'a, a zamknięcie go na wyspie było naprawdę ciekawym pomysłem.

"Revenge" (3x22 - "Execution")

Magda: Gdyby tylko David nie zmartwychwstał to byłoby idealnie, jednak i tak uważam, że ten odcinek był hitem. Zemsta na Victorii była genialna.

"Orphan Black" (2x04 - "Governed as It Were by Chance")

Biały kruk: Za Tatianę Maslany bo to ona jest sercem serialu, właściwie to wieloma sercami.

"Once Upon a Time" (3x21-22 - "Snow Drifts" i "There's No Place Like Home")

hp: Genialny finał sezonu! Twórcy stworzyli film w obrębie serialu. Ten epizod miał swoją własną fabułę - a jednocześnie nawiązał do wielu wątków wiodących serialu. Dostaliśmy masę odpowiedzi, jeszcze więcej pytań i niesamowite zakończenie. Z jednej strony dowiedzieliśmy się o sprowadzeniu nowej złej (?) postaci do Storybrooke - a z drugiej o tym, że relacje między naszymi bohaterami znów się mocno skomplikowały. Czekam na kolejne potyczki Reginy z Emmą!

"Person of Interest" (3x23 - "Deus Ex Machina")

miros: Właśnie tak powinny kończyć się sezony seriali. Wszystkie wątki są wytłumaczone i doprowadzone do momentu, od którego można dalej prowadzić opowieść. Oczywiście mamy niedosyt i wiemy, że nasi bohaterowie ponieśli porażkę. Ale to tylko przegrana bitwa. Czujemy, że to nie jest koniec i coś dalej powinno się dziać. I będzie się działo w kolejnym sezonie. Ale gdy po kilku miesiącach przystąpimy do oglądania 4. sezonu, będziemy pamiętać jak zakończyła się opowieść sezonu 3 i w którym miejscu byli bohaterowie.

"Silicon Valley" (1x07 - "Proof of Concept")

Meg: Po raz kolejny okazuje się, że technologia i zastępowanie człowieka maszyną nie zawsze wychodzi ludziom na dobre. Bohaterowie przekonują się także, że bycie zdolnym programistą nie zawsze wystarcza, a i geniuszom zdarza się czasem popełnić kolosalne błędy.

1 2
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
REKLAMA