7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Gra o tron" (Fot. HBO)

"Gra o tron" (Fot. HBO)

Kolejny rekord "Gry o tron". Nowy aktor w obsadzie "Under the Dome". AMC wrzuca "Halt and Catch Fire" na Tumblr. A oprócz tego "Penny Dreadful", "Masters of Sex", "The Leftovers".

1. Kolejny rekord "Gry o tron". 7,2 mln widzów zobaczyło najnowszy odcinek "Gry o tron" podczas pierwszej emisji - i jest to nowy rekord. Dzięki "GoT" nieźle trzymają się też "Veep", "Silicon Valley" i "Last Week Tonight With John Oliver".

2. AMC wrzuca "Halt and Catch Fire" na Tumblr. Po raz pierwszy w historii ma miejsce premiera serialu na Tumblerze. AMC wrzuciło do internetu pilot "Halt and Catch Fire" (o komputerowych geekach z lat 80.) na dwa tygodnie przed premierą w TV.

3. Oto ojciec Barbiego z "Under the Dome". Znany z "Lost" Brett Cullen pojawi się w "Under the Dome" w roli ojca Barbiego. Pojawiło się też nowe zdjęcie promujące 2. sezon.

4. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Penny Dreadful". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 1x05 - "Closer Than Sisters".

5. Dwie nowe twarze w "Masters of Sex". Courtney B. Vance i Rene Auberjonois pojawią się w 2. sezonie "Masters of Sex". Obaj zagrają lekarzy.

6. Kolejny odcinek "Orphan Black" na zdjęciach. Tutaj możecie obejrzeć zdjęcia z odcinka 2x06 - "To Hound Nature In Her Wanderings".

7. "The Leftovers" na nowym plakacie promocyjnym.