6 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Mark Pellegrino w "The Returned" stacji A&E. Jesienią ukaże się książka kucharska z daniami z "Orange Is the New Black". Już ruszyły zdjęcia do 3. sezonu "Ripper Street". A oprócz tego "Ray Donovan", "The 100", "Major Crimes".

1. Mark Pellegrino w "The Returned" stacji A&E. Carlton Cuse ("Lost") robi dla A&E remake francuskiego "Les Revanantes" - serialu, w którym nagle powracają do życia osoby zmarłe. Mark Pellegrino zagra w nim Jacka, ojca bliźniaczek, które zginęły w wypadku szkolnego autobusu cztery lata temu i teraz wróciły do świata żywych.

2. Zdjęcia z powrotu "Raya Donovana". Tutaj obejrzycie zdjęcia z odcinka 2x01 - "Yo Soy Capitan", którym powróci "Ray Donovan".

3. Gotowanie z "Orange Is the New Black". W październiku Abrams Books opublikuje książkę kucharską "Orange is the New Black: The Cookbook", zawierającą 65 przepisów. Kilka przepisów na dania z serialu znajdziecie tutaj.

4. Pierwsze zdjęcia z 3. sezonu "Ripper Street". BBC skasowało "Ripper Street", ale serial przejął Amazon i już ruszyła produkcja 3. sezonu. Pierwsze zdjęcia znajdziecie tutaj.

5. Kolejny odcinek "The 100" na zdjęciach. Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 1x11 - "The Calm".

6. Plakat na 3. sezon "Major Crimes".

REKLAMA