7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Julianna Margulies zdradziła, które aktorki nie chciały głównej roli w "The Good Wife". Kanadyjczycy zamówili 2. sezon "Bitten". Netflix chce zamówić serial o królowej Elżbiecie. A oprócz tego "Legends", "Dominion", "Longmire".

1. Które aktorki nie chciały głównej roli w "The Good Wife"? Julianna Margulies ujawniła, że była dopiero trzecia w kolejce do głównej roli w "The Good Wife". Najpierw zaproponowano ją Ashley Judd, potem Helen Hunt. Pod linkiem znajdziecie wideo z wypowiedzią aktorki.

2. Kanadyjczycy zamawiają 2. sezon "Bitten". Kanadyjska stacja Space Channel zamówiła 2. sezon "Bitten".

3. Nowe plakaty seriali TNT. Tutaj znajdziecie kilka plakatów seriali TNT, w tym "The Last Ship", "Rizzoli and Isles" i "Legends".

4. Casey Wilson i David Caspe są już małżeństwem. Para, która poznała się na planie "Happy Endings" (ona grała Penny, on był jednym z twórców serialu), a teraz robi razem komedię "Marry Me", wzięła ślub.

5. Netflix chce zamówić serial o brytyjskiej królowej. Netflix chce zamówić "The Crown", serial o królowej Elżbiecie II, którego twórcami są Peter Morgan ("Królowa") i Stephen Daldry ("Billy Elliot"). Produkcja będzie oparta na sztuce "The Audience".

6. Zdjęcia obsady "Dominion". Całą serię obejrzycie tutaj.

7. Plakat promujący 3. sezon "Longmire".

REKLAMA