8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Dexter" (Fot. Showtime)

"Dexter" (Fot. Showtime)

Michael C. Hall wypowiada się o finale "Dextera". Matt Smith chętnie znów się wcieli w Doktora Who. Jest już lista nowych postaci, które zobaczymy w 5. sezonie "Gry o tron". A oprócz tego "In the Flesh", "True Blood", "Mystery Girls", "Gang Related".

1. Michael C. Hall wypowiada się o finale "Dextera". Michael C. Hall po raz pierwszy wypowiedział się na temat finału "Dextera". Na pytanie, czy mu się podobało, wyjaśnił, że go nawet nie widział. I ostrożnie powiedział, że zakończenie mogło wydawać się fabularnie satysfakcjonujące, ale nie było wystarczająco pikantne. Wydaje mu się zrozumiałe, że widzowie mogli chcieć innego finału, bardziej satysfakcjonującego - albo takiego z happy endem dla głównego bohatera, albo takiego, który dałby większe poczucie ostatecznego zamknięcia tej historii.

2. Matt Smith chętnie znów się wcieli w Doktora Who. Matt Smith powiedział, że chętnie powróci jako Doktor Who w jakimś specjalnym odcinku, jeśli tylko dostanie propozycję takiego występu.

3. Jakie postacie pojawią się w 5. sezonie "Gry o tron"? Tutaj znajdziecie listę nowych postaci, które zobaczymy w 5. sezonie "Gry o tron". Wśród nich będzie książę Doran Martell i trzy córki księcia Oberyna.

4. Nowy plakat "Gang Related".

5. Netflix zainteresowany serialową kontynuacją "Wet Hot American Summer". Netflix chce zrobić serial oparty na filmie komediowym "Wet Hot American Summer". W serialu mieliby się co jakiś czas pojawiać aktorzy znani z filmu.

6. Zdjęcia z kolejnego odcinka "In the Flesh". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 2x05.

7. Kolejne plakaty promujące "True Blood". Obejrzycie je tutaj i tutaj.

8. Zdjęcia obsady "Mystery Girls". Cała galeria tutaj.