8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Sons of Anarchy" (Fot. FX)

"Sons of Anarchy" (Fot. FX)

Marilyn Manson w "Sons of Anarchy". "Hell on Wheels" wraca w sierpniu. Startują zdjęcia do polskiego serialu AXN. A oprócz tego "Suits", "Crossbones", "True Blood".

1. Marilyn Manson w "Sons of Anarchy". W finałowym sezonie "SoA" pojawi się Marilyn Manson jako Ron Tully, zwolennik wyższości białej rasy, którego Jax użyje do rozszerzenia swoich wpływów. Rola Marilyn Mansona będzie powracająca.

2. "Hell on Wheels" wraca w sierpniu. 2 sierpnia wraca z 4. sezonem "Hell on Wheels".

3. Szef FOX-a odchodzi. Po rozczarowującym sezonie odszedł szef FOX-a Kevin Reilly. Na pożegnanie napisał, żeby FOX nie wracał do pilotów (Kevin Reilly wprowadzał system, w którym zamawianie pilotów stawało się przeszłością).

4. Obsada "Suits" na zdjęciach promujących 4. sezon. Znajdziecie je tutaj.

5. "True Blood" w Polsce dzień po USA. 23 czerwca o godz. 23:00 polskie HBO pokaże premierę 7. sezonu "Czystej krwi".

6. ABC wyemituje pozostałe odcinki "The Assets". Zimą ABC wyrzuciło "The Assets" z ramówki, a teraz, począwszy od 21 czerwca, zamierza wyemitować odcinki, których jeszcze nie było.

7. Startują zdjęcia do polskiego serialu AXN. AXN robi trzyodcinkowy serial "Zbrodnia" ("The Crime") opowiadający o tajemnicach z przeszłości, które wdzierają się w spokojny urlop głównych bohaterów na Helu. Główne role dostali Magdalena Boczarska i Wojciech Zieliński. On zagra policjanta, ona radczynię handlową, której życie się zmienia podczas urlopu na Helu. Serial oparty jest na szwedzkim "Morden i Sandhamn".

8. Pełna seria zdjęć z pilota "Crossbones". Serial startuje już dziś, tutaj znajdziecie zdjęcia.