7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Constantine" (Fot. NBC)

"Constantine" (Fot. NBC)

Daty jesiennych premier NBC, a także data powrotu "Sleepy Hollow". Słaba oglądalność premiery "Halt and Catch Fire". Jason Ritter w "Girls". A oprócz tego "Doktor Who", "Orphan Black", "Murder in the First".

1. Daty jesiennych premier NBC. Jako pierwsze w NBC wrócą "The Voice" i "The Blacklist" (22 września). 23 września wraca "Chicago Fire", a 24 września "Chicago PD" i "Law and Order: SVU". Tego samego dnia premierę będzie miał nowy serial "The Mysteries of Laura". 25 września spodziewajcie się powrotu "Parenthood". 2 października wystartują nowe komedie "Bad Judge" i "A to Z". 14 października wróci "About a Boy" i ruszy kolejny nowy serial komediowy, "Marry Me". 24 października powróci "Grimm" i premierę będzie miał "Constantine". Jako ostatnia zaplanowana jest premiera "State of Affairs" - 17 listopada.

2. Jest też data powrotu "Sleepy Hollow". 2. sezon "Sleepy Hollow" startuje 22 września.

3. Słaba oglądalność premiery "Halt and Catch Fire". Pierwszy odcinek "Halt and Catch Fire" obejrzało w niedzielę 1,2 mln Amerykanów. Ta słaba oglądalność po części prawdopodobnie wynika z tego, że odcinek był dostępny wcześniej w internecie.

4. Jason Ritter w "Girls". Znany z "Parenthood" Jason Ritter pojawi się gościnnie w 4. sezonie "Girls" w roli faceta o imieniu Scott.

5. Wielkie zmiany w "Doktorze Who". W sierpniu wraca "Doktor Who" i Steven Moffat zapowiada, że będą wielkie zmiany. Nie powiedział dokładniej, o co chodzi - ale możemy się spodziewać, że skoro Doktor jest starszy od poprzednich, serial będzie wyglądał nieco inaczej.

6. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Orphan Black". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 2x08 - "Variable And Full Of Perturbation".

7. Obsada "Murder in the First" na zdjęciach. Tutaj możecie obejrzeć zdjęcia obsady "Murder in the First".