7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Gra o tron" (Fot. HBO)

"Gra o tron" (Fot. HBO)

"Gra o tron" przebiła popularnością "Rodzinę Soprano". Matthew McConaughey chętnie wróci do "Detektywa". Malin Akerman i Kellan Lutz ponownie w "The Comeback". A oprócz tego "Extant", "Homeland", "Witches of East End".

1. "Gra o tron" przebiła popularnością "Rodzinę Soprano". "Gra o tron" właśnie stała się najpopularniejszym serialem HBO w historii. Rekordowa oglądalność tego serialu na wszystkich platformach w USA to 18,4 mln. "Rodzinę Soprano" w okresie największej świetności oglądało 18,2 mln widzów. Z kolei średnia oglądalność "GoT" w 3. sezonie to 14,4 mln.

2. Matthew McConaughey chętnie wróci do "Detektywa". Matthew McConaughey powiedział, że o ile pracując na planie "Detektywa", cieszył się, że to krótka i zamknięta historia, teraz zmienił zdanie i chętnie by jeszcze do serialu wrócił.

3. Malin Akerman i Kellan Lutz ponownie w "The Comeback". Malin Akerman i Kellan Lutz pojawią się w 2. sezonie "The Comeback".

4. Pełna galeria zdjęć z pilota "Extant". Do obejrzenia tutaj.

5. Jeremy Sisto w remake'u "The Returned". Jeremy Sisto pojawi się w "The Returned" stacji A&E w roli Petera, psychologa pomagającego osobom z miasteczka, które straciły bliskich. Serial jest remake'iem francuskiej produkcji "Les Revanants" i opowiada o zmarłych, którzy wrócili do życia.

6. Suraj Sharma w "Homeland". Znany z "Życia Pi" Suraj Sharma wcieli się w 4. sezonie "Homeland" w studenta medycyny z Pakistanu, który spotka na swojej drodze Carrie Mathison. Jego rola będzie powracająca.

7. "Witches of East End" na nowym plakacie.

REKLAMA