7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Pedro Pascal zagra w nowym serialu Netfliksa. Philip Seymour Hoffman miał pojawić się w "Louiem". A oprócz tego "Dominion", "The 100", "Orange Is the New Black", "Californication".

1. Pedro Pascal w nowym serialu Netfliksa. Pedro Pascal z "Gry o tron" dostał jedną z głównych ról w serialu "Narcos" Netfliksa. Zagra agenta DEA, który ściga narkotykowego króla Pablo Escobara.

2. Philip Seymour Hoffman miał pojawić się w "Louiem". Jeremy Renner, który gościnnie zagra w kolejnym odcinku "Louiego", zdradził, że w serialu miał też pojawić się Philip Seymour Hoffman. Niestety zaplanowanych scen nie zdążono nakręcić przed śmiercią aktora.

3. Obsada "Dominion" na zdjęciu promocyjnym.

4. Zdjęcia z finału "The 100". Tutaj zobaczycie zdjęcia z odcinka 1x13 - "We Are Grounders - Part 2", czyli finału 1. sezonu "The 100".

5. Kolejny odcinek "Californication" na zdjęciach. "Californication" zbliża się już do finału. Tutaj obejrzycie zdjęcia z odcinka 7x11 - "Daughter".

6. Pierwsze zdjęcie z 3. sezonu "Unforgettable". Do obejrzenia tutaj.

7. Zdjęcia z powrotu "Orange Is the New Black". Netflix już udostępnił cały 2. sezon "Orange Is the New Black", a mnóstwo zdjęć promocyjnych znajdziecie tutaj.

REKLAMA