9 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Faking It" (Fot. MTV)

"Faking It" (Fot. MTV)

"Faking It" z 2. sezonem. "Inside Amy Schumer" z 3. sezonem. Twórcy "Gry o tron" zapowiadają najlepszy finał w historii serialu. A oprócz tego "Ray Donovan", "Revenge", "Orphan Black", "Chasing Life".

1. "Faking It" z 2. sezonem. MTV zamówiło 2. sezon "Faking It".

2. "Inside Amy Schumer" z 3. sezonem. Comedy Central zamówiło 3. sezon "Inside Amy Schumer".

3. Twórcy "Gry o tron" zapowiadają najlepszy finał w historii. Zazwyczaj 9. odcinek "Gry o tron" zawiera jakieś kluczowe wydarzenie, z kolei w finale już jest trochę spokojniej. Tym razem będzie inaczej. Twórcy "Gry o tron" mówią, że to będzie najlepszy finał, jaki kiedykolwiek zrobili. I na dodatek będzie to wyjątkowo długi odcinek - ma trwać aż 66 minut.

4. Nowa komedia Netfliksa w sierpniu. 22 sierpnia Netflix wypuści 1. sezon "BoJack Horseman", komedii animowanej dla dorosłych, opowiadającej o koniu, który kiedyś był gwiazdą sitcomu, a teraz przechodzi kryzys i zdecydowanie za dużo pije. W serialu występują m.in. Will Arnett, Aaron Paul, Amy Sedaris i Alison Brie.

5. Nowe zdjęcia obsady "Raya Donovana". Obejrzycie je tutaj.

6. Spoilerowy awans do stałej obsady "Revenge". Jeśli chcecie wiedzieć, kto został awansowany do stałej obsady "Revenge", zajrzyjcie tutaj. Uwaga na duży spoiler.

7. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Orphan Black". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 2x09 - "Things Which Have Never Yet Been Done".

8. Nie zobaczymy "Us and Them". FOX po siedmiu odcinkach zamknął produkcję komedii "Us and Them", ale wydawało się, że te odcinki, które już nakręcono, kiedyś zostaną wyemitowane. Teraz okazuje się, że tak się jednak nie stanie. Nigdy się nie dowiemy, czemu komedia z Alexis Bledel i Jasonem Ritterem się nie udała.

9. Plakat promujący "Chasing Life".