8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Power" z 2. sezonem. Nowi aktorzy w obsadzie "Homeland". Plakat promujący 2. sezon "Masters of Sex". A oprócz tego "Fargo", "Doktor Who", "Gra o tron", "Sirens".

1. "Power" z 2. sezonem. Starz już zamówił 2. sezon "Power". Pierwszy odcinek widziało 0,46 mln widzów podczas pierwszej emisji w TV i 2,6 mln na wszystkich platformach.

2. Finał "Fargo" na zdjęciach. Tutaj zobaczycie zdjęcia z odcinka 1x10 - "Morton's Fork", czyli finału 1. sezonu "Fargo". Uwaga na spoilery.

3. Nowi aktorzy w obsadzie "Homeland". Raza Jaffrey ("Smash") i Michael O'Keefe ("King & Maxwell") pojawią się w 4. sezonie "Homeland". Jaffrey zagra Aasara Khana, odznaczonego agenta pakistańskiego wywiadu. Z kolei O'Keefe wcieli się w zastępcę szefa placówki CIA w Pakistanie.

4. Plakat promujący 2. sezon "Masters of Sex".

5. "Sirens" z 2. sezonem. USA Network zamówiło 2. sezon komedii "Sirens", który będzie składał się z 13 odcinków.

6. Nowy sezon "Doktora Who" promowany na całym świecie. Peter Capaldi i Jenna Coleman jadą w tournee po świecie, promujące nowy sezon "Doktora Who". Między 7 a 19 sierpnia odwiedzą Cardiff, Londyn, Seul, Sydney, Nowy Jork, Mexico City i Rio de Janeiro.

7. George R.R. Martin chciałby dłuższych sezonów "Gry o tron". Zdaniem pisarza sezony "GoT" mogłyby mieć po 13 odcinków. Zmieściłyby się wycięte sceny, a te, które już są, mogłyby być nieco dłuższe i głębsze.

8. Rzeczywistość agencji reklamowych na małym ekranie. W tekście AdMonkey o serialach o świecie reklamy wypowiadam się na temat "Mad Men" i "The Crazy Ones". Polecam!

REKLAMA