7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"True Detective" (Fot. HBO)

"True Detective" (Fot. HBO)

Nic Pizzolatto nie zamierza robić "True Detective" w nieskończoność. Sarah Paulson prezentuje swoją postać z "American Horror Story: Freakshow". Michelle Forbes w amerykańskim "The Returned". A oprócz tego "Orange Is the New Black", "Legends", "Gra o tron", "Wilfred".

1. "True Detective" skończy się po 3 sezonach? Nic Pizzolatto powiedział, że nie wyobraża sobie, aby "True Detective" mógł mieć więcej niż 3 sezony. Każdy sezon to tak naprawdę nowy serial, który trzeba stworzyć od zera - i nie da się tego robić w nieskończoność. Twórca "True Detective" uciął też spekulacje dotyczące aktorów, którzy wystąpią w kolejnym sezonie. Pizzolatto decyduje o wszystkim praktycznie sam i jedyne co ma, to lista nazwisk, które chciałby widzieć w swoim serialu. Na razie nikt oficjalnie nie dostał roli w 2. sezonie.

2. Michelle Forbes w amerykańskim "The Returned". Michelle Forbes zagra Helen Goddard, tajemniczą kobietę, która powróciła do życia w "The Returned" stacji A&E. Serial jest amerykańską wersją francuskiego "Les Revanants".

3. Dascha Polanco z awansem do stałej obsady "Orange Is the New Black". Dascha Polanco, czyli serialowa Daya, została awansowana do stałej obsady "Orange Is the New Black" na 3. sezon.

4. Sarah Paulson prezentuje swoją postać z "American Horror Story: Freakshow". A w zasadzie dwie postacie.

5. Pierwsze zdjęcia z pilota "Legends". Do obejrzenia tutaj.

6. George R.R. Martin "zabije" pracownika Facebooka. Pracownik Facebooka jest jedną z osób, które zapłaciły po 20 tys. dolarów, żeby "zginąć" w książce Martina.

7. Plakat promujący finałowy sezon "Wilfreda".

REKLAMA