7 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

Dziewczyny z "Orange Is the New Black" w rzeczywistości prezentują się inaczej niż w serialu. Obsada "The Returned" wygląda bliźniaczo podobnie do "Les Revanants". Graffiti z "Detektywa" straszy na murze w Londynie. A oprócz tego "Gra o tron", "Defiance", "iZombie", "Rectify".

1. Tak wyglądają naprawdę dziewczyny z "Orange Is the New Black". Tutaj znajdziecie galerię zdjęć aktorek z "Orange Is the New Black". Większość z nich "w cywilu" wygląda zupełnie inaczej niż w serialu.

2. Porównanie obsady "The Returned" i "Les Revanants". Spoiler TV porównuje aktorów z "The Returned" stacji A&E i oryginału, czyli "Les Revanants". I okazuje się, że są oni dość podobni.

3. Graffiti z "Detektywa" pojawiło się na murze w Londynie. Wygląda dość przerażająco.

4. Posłuchajcie utworu z finału "Gry o tron". Utwór nosi tytuł "Breaker of the Chains" i usłyszymy go w jutrzejszym odcinku. Przypominamy, że odcinek będzie można obejrzeć w polskim HBO w poniedziałek o godz. 4:10 rano. Ponownie zostanie wyemitowany o 22:00.

5. Zdjęcia z kolejnego odcinka "Defiance". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 2x02 - "In My Secret Life".

6. Pierwsze 12 minut 2. sezonu "Rectify". BuzzFeed prezentuje sneak peek z nowego sezonu "Rectify", który rusza 19 czerwca.

7. Jeszcze jeden plakat promujący "iZombie".

REKLAMA