8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

HBO ujawniło listę nazwisk aktorów z "Gry o tron", którzy będą walczyć o Emmy. "Glee" w finałowym sezonie może wrócić do Ohio. NBC pokaże finał "Crisis" w sobotę. A oprócz tego "Tyrant", "The Bridge", "The Comeback", "Legends", "Hannibal".

1. Kto z obsady "Gry o tron" ma szansę na Emmy? Aktorzy, których w tym roku HBO wystawia do walki o statuetkę Emmy, to: Peter Dinklage, Emilia Clarke, Nikolaj Coster-Waldau, Lena Headey, Charles Dance, Natalie Dormer, Maisie Williams, Sophie Turner i Kit Harington (wszyscy w kategorii Najlepszy aktor/aktorka drugoplanowy/-a), a także Pedro Pascal i Diana Rigg (występy gościnne). Nie ma na tej liście Aidana Gillena, czyli Littlefingera. W tym roku zgłoszono tylko jeden scenariusz - odcinka "The Children", czyli finału 4. sezonu, który został napisany przez Davida Benioffa i Dana Weissa.

2. Obsada "Tyrant" na zdjęciach. Tutaj znajdziecie zdjęcia obsady nowego serialu stacji FX, "Tyrant".

3. NBC pokaże finał "Crisis" w sobotę. "Crisis" to jeden z największych niewypałów NBC, nic więc dziwnego, że stacja przesunęła emisję finału z niedzieli 29 czerwca na sobotę 21 czerwca. Finał będzie dwugodzinny.

4. "The Bridge" w Polsce zaraz po amerykańskiej premierze. 10 lipca o godz. 22:00 na antenę FOX HD powróci z 2. sezonem "The Bridge: Na granicy".

5. Pierwsze zdjęcie z powrotu "The Comeback". EW publikuje pierwsze zdjęcie, a także nowe informacje na temat powrotu "The Comeback". Okazuje się, że główna bohaterka, Valerie, aż tak się nie zmieniła od 2005 roku - tylko teraz ma bloga, Twittera itp. W serialu powrócą dobrze znane twarze, jak Malin Akerman i Kellan Lutz.

6. Którym bohaterem "Hannibala" jesteś? Czyli nowy test BuzzFeeda.

7. "Glee" powróci do Ohio? Jane Lynch powiedziała, że w finałowym sezonie "Glee" wróci do liceum McKinleya w Limie. Plotki głoszą, że szkolny chór ma teraz prowadzić Rachel.

8. Jeszcze jedna grafika promująca "Legends".

REKLAMA