8 rzeczy, które warto wiedzieć dziś rano

"Utopia" (Fot. Channel 4)

"Utopia" (Fot. Channel 4)

"Utopia" wraca w lipcu z 2. sezonem. Jack Coleman powróci w "Heroes Reborn". Finał 4. sezonu "Gry o tron" miał rekordową oglądalność. A oprócz tego "Castle", "The Following", "Reign", "Continuum", "Masters of Sex".

1. "Utopia" wraca w lipcu. Brytyjski Channel 4 ogłosił, że w lipcu możemy się spodziewać 2. sezonu "Utopii".

2. Andrew Marlowe już nie będzie showrunnerem "Castle". Twórca "Castle" Andrew Marlowe już nie będzie prowadził produkcji serialu. Jego obowiązki przejmie David Amann.

3. "The Following" ma nową showrunnerkę. Jennifer Johnson przejmie od Kevina Williamsona obowiązki osoby prowadzącej produkcję "The Following". Williamson wciąż będzie jednym z producentów wykonawczych.

4. Jack Coleman powróci w "Heroes Reborn". Jack Coleman to kolejny aktor z "Heroes", który powróci w miniserialu "Heroes Reborn".

5. Pierwsze zdjęcie z 2. sezonu "Reign". A na nim Torrance Combs, który gra Basha.

6. Najchętniej oglądany finał "Gry o tron" w historii. 7,1 mln Amerykanów obejrzało tegoroczny finał "Gry o tron" podczas pierwszej emisji. Finał 3. sezonu rok temu widziało 5,9 mln osób.

7. Zdjęcia z finału "Continuum". Tutaj znajdziecie zdjęcia z odcinka 3x13 - "Last Minute", czyli tegorocznego finału "Continuum".

8. Powrót "Masters of Sex" na zdjęciach. Tutaj obejrzycie zdjęcia z odcinka 2x01 - "Parallax".