Lena Headey pije wino z Kimmelem [wideo]

Fot. "Jimmy Kimmel Live"

Fot. "Jimmy Kimmel Live"

Lena Headey wpadła do programu Jimmy'ego Kimmela napić się wina i obrazić gospodarza w mocnym stylu. Wytłumaczyła się też z książkowego spoilera, który puściła na Instagramie.

Jimmy Kimmel postanowił porozmawiać nie tyle z Leną Headey, co z Cersei Lannister, oczywiście przy winie. I trzeba przyznać, że była to wyśmienita rozmowa, w której obie strony szły łeb w łeb, pijąc i obrażając siebie nawzajem w mniej lub bardziej wyrafinowany sposób. "To świetny krawat. Szkoda, że zawiązany na tak bezwartościowej szyi" - zaczęła aktorka tonem, który dobrze znamy z "Gry o tron". A potem było już tylko lepiej.

Lena Headey wytłumaczyła się też u Kimmela ze spoilera dotyczącego sceny, której w końcu nie było w finale. Oznajmiła, że foto z sercem z kamieni wrzuciła na Instagram po pijaku, bo po prostu pomyślała, że to fajnie wygląda. Twierdzi, że nie przypuszczała, iż internet aż tak zwariuje na punkcie tego zdjęcia. Sądząc po manifeście na koszulce, nie żałuje tego, że wprowadziła nas w błąd. I dobrze, bo jej Instagram to kopalnia ciekawostek z planu serialu.